WindowsGrySportoweRats & Spears 1.0

Rats & Spears 1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Człowiek chyba od zawsze starał się sprawdzać swoje granice wytrzymałości, pokonywać pewne bariery, rywalizować z innymi, bić wszelkie rekordy. W sporcie chyba to jest najważniejsze, aby uwierzyć, że coś, co niby nie jest do pokonania, można przezwyciężyć. Wiele dyscyplin sportowych wywodzi się jeszcze z czasów naszych przodków, którzy musieli między innymi dobrze biegać, aby móc w razie zagrożenia szybko uciec, czy też być silni, żeby pokonywać wrogów. Ważnym także punktem, była umiejętność dalekiego rzucania włócznią, która przydawała się w pozyskiwaniu pokarmu. Później ludzie bez konieczności zdobywania w ten sposób pożywienia, przerodzili to w sport.

Rats and Spears jest grą, polegająca na jak najdalszym rzucaniu oszczepem. Po uruchomieniu programu, wybieramy jednego szczura, (bo nim nam przyjdzie kierować) z pośród wielu różniących się między sobą trzema czynnikami, to jest: siłą, sprawnością i szybkością. Początki zawsze są trudne, więc pierwsze podejścia będą nieudane i pewnie rzuty bardzo bliskie, jednak warto wspomnieć, że nasza postać ma możliwość rozwoju. Kiedy zaczniemy bić kolejne rekordy, współczynniki postaci podrosną a co za tym idzie, można pokonywać dłuższy dystans. Grze towarzyszy dość wesoła i miła dla ucha muzyka, jeżeli jednak będzie denerwowała, to na szczęście jest opcja wyłączenia jej. Dźwięki należą do nienajgorszych, można rzec są standardowe. Grafika jest rysunkowa, bardzo ładna oraz kolorowa, ilość detali cieszy oko. Po naszym rzucie, dystans jaki uzyskaliśmy, pokazuje szczur z przypiętym do ogona balonem, po czym przykrywa głowę łapkami, wygląda to dość sympatycznie i oryginalnie. Rats and Spears to tak zwana mini-gra. Nie należy się jednak tym sugerować, bo możliwość rozwoju postaci oraz zdobywania to coraz dłuższego rekordu, nie pozwala szybko odejść od monitora. Ładna grafika oraz ciekawa muzyka jeszcze bardziej to potęgują. To co? Dalekich rzutów! Autorem opisu jest Robcioo z serwisu Victory Games. Za udostępnienie opisu serdecznie dziękujemy!

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMSNBroadcast
Liczba pobrań6 825
Data aktualizacji10 cze 2005
Rozmiar pliku2.53 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)