AndroidRozrywka i hobbyCzytniki ebookówReadEra – free ebook reader
ReadEra – free ebook reader ikona

ReadEra – free ebook reader24.02.04+1940

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ReadEra to czytnik e-booków obsługujący wszystkie popularne formaty, w których bywają zapisane książki elektroniczne, wyposażony w nowoczesny interfejs i bogate ustawienia czytania.

ReadEra to czytnik działający tylko offline, nie ma integracji z żadną chmura i wszystkie dane zapisuje lokalnie. Informacje o postępie w czytaniu także są przechowywane na smartfonie i zostają na nim, nawet jeśli książka zostanie chwilowo usunięta.

Czytnik otwiera pliki EPUB, PDF, DOC, RTF, TXT, DJVU, FB2, MOBI i CHM. W razie potrzeby prawidłowo obsługuje rozdziały, spis treści, zakładki i stylowanie stron. Nie obsługuje jeszcze plików zabezpieczonych DRM. Dokumenty, które można w tej aplikacji otworzyć, zostaną znalezione automatycznie, ale można z jej poziomu także przeglądać foldery i rozpakowywać archiwa ZIP. Czytane książki można gromadzić w kolekcjach, na przykład „do przeczytania”. Co ciekawe, można też otworzyć kilka plików na raz i swobodnie się między nimi przełączać z systemowej listy uruchomionych aplikacji.

W ustawieniach czytania można wybrać odpowiedni font, marginesy, interlinie, dowolne kolory, czytać pionowo lub poziomo. Aplikacja ma też własny tryb pełnoekranowy, ukrywający górną belkę systemu. Można włączyć opóźnienie wygaszania ekranu o 10 minut względem ustawień systemowych. Ponadto jasność ekranu można regulować podczas czytania, przesuwając palec w pionie po książce. Do przełączania stron mogą posłużyć przyciski regulacji głośności.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentReadEra
Liczba pobrań5 839
Data aktualizacji21 lut 2024
System operacyjnyAndroid 4.1 i nowsze
LicencjaBezpłatna
ReadEra – free ebook reader ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)