WindowsMultimediaOdtwarzacze stacji radiowych i TVReadon TV Movie Radio Player

Readon TV Movie Radio Player7.6

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Readon TV Movie Radio Player jest aplikacją, umożliwiającą odtwarzanie strumieni audio/wideo nadawanych przez stacje radiowe i telewizyjne za pośrednictwem Internetu.

Program dysponuje pokaźną listą stacji z całego świata, wśród których znaleźć można niespotykanie dużą w porównaniu do konkurencyjnego oprogramowania liczbę także polskich stacji. Na ich łamach nadawane są programy muzyczne, informacyjne, dokumentalne, edukacyjne, historyczne, sportowe oraz filmy i kreskówki pełnometrażowe - w tym takie znane produkcje jak Jaś Fasola, Sezon na misia, Czterej pancerni i pies czy też seriale Czarodzieje z Waverly Place, Hannah Montana itp. Na uwagę zasługuje fakt, iż materiały w większości przypadków dostępne są w technologii VOD (Video On Demand), która pozwala oglądać wybrane audycje w dowolnym czasie. Ponadto użytkownik może nagrywać wybrane audycje i zapisywać je do formatów ASF, AVI, MP4, WMV i MP3.

Readon TV Movie Radio Player potrafi wyświetlać obraz w trybie pełnoekranowym, informując przy tym w niektórych przypadkach o ilości widzów. Dodatkowo aplikacja wyposażona została w wyszukiwarkę, która ułatwia korzystanie z olbrzymiej ilości stacji radiowych i TV. Z jej pomocą możemy przeszukiwać listę według krajów pochodzenia lub typu nadawanych audycji. Użytkownik ma również możliwość tworzenia list ulubionych pozycji.

Uwaga!

  1. Readon TV Movie Radio Player podczas instalacji wymaga aktywnego połączenia z Internetem.
  1. Program do poprawnego działania wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.318 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań54 759
Data aktualizacji11 cze 2013
Rozmiar pliku8.07 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (51)