Remote Mouse ikona

Remote Mouse4.042

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Remote Mouse sprawia, że urządzenie przenośne z Androidem umożliwi zdalne sterowanie komputerem.

Konfiguracja programu Remote Mouse jest bardzo prosta. Po uruchomieniu narzędzia wystarczy postępować zgodnie ze wskazówkami prezentowanymi na ekranie, by przygotować aplikację do pracy. Konieczne jest przede wszystkim zalogowanie się na wskazanej stronie internetowej oraz podłączenie smartfona bądź tabletu i komputera do tej samej sieci WI-Fi.

Remote Mouse może pełnić funkcję pilota, ale nie tylko. Aplikacja przemieni nasze urządzenie mobilne w klawiaturę oraz touchpada. Dzięki temu wprowadzimy niezbędny tekst za pomocą smartfona bądź tabletu, będziemy przeglądać strony internetowe czy też korzystać z rozmaitych paneli dodatkowych pozwalających chociażby na uruchamianie i zatrzymywanie filmów lub piosenek, a także przejdziemy do kolejnego slajdu prezentacji multimedialnej.

Jak zatem widać, Remote Mouse może okazać się niezwykle przydatnym narzędziem zarówno w domu, w szkole lub w pracy. Z aplikacji zrobimy użytek w trakcie wykładów, podczas oglądania filmu czy też w wielu innych sytuacjach.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentRemote Mouse
Liczba pobrań437
Data aktualizacji26 mar 2022
System operacyjnyAndroid Android 4.3 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Remote Mouse ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)