bDUjcINx

Resource Hacker5.1.8 Bulid 360

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Bardzo prosta, darmowa aplikacja umożliwiająca edycję plikówWin32 PE (DLL, EXE, OCX, CPL, SRC) i innych zasobów systemowych.

bDUjcINz

Resource Hacker nie posiada tak zaawansowanych opcji jak innekomercyjne programy tego typu, ale jest całkowicie darmowy, a jegofunkcjonalność jest często wystarczająca do wykonania najczęstszychczynności na wyżej wymienionych plikach. Dzięki Resource Hackerużytkownik może między innymi zmieniać nazwy menu, modyfikowaćtekst pojawiający się w oknach dialogowych i na przyciskach,importować, eksportować, dodawać i usuwać obiekty multimedialne(kursory, ikonki, pliki AVI, GIF, JPG, WMV, MP3) itp. Dodatkowonarzędzie umożliwia również wizualną edycje okienek. Elementy naoknie można przesuwać i zmieniać ich rozmiar, poza tym użytkownikposiada spis kontrolek (przyciski, grafiki, teksty), które możeumieścić na formie.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Resource Hacker 5.1.8 Bulid 360wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
4.323 oceny
ProducentAngus Johnson
Liczba pobrań95 157
Data aktualizacji20 lis 2020
Rozmiar pliku2.82 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUjcIOe
bDUjcIOv