Resource Hacker5.1.8 Bulid 360

WindowsProgramowanieInne programy dla programistówResource Hacker
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Bardzo prosta, darmowa aplikacja umożliwiająca edycję plików Win32 PE (DLL, EXE, OCX, CPL, SRC) i innych zasobów systemowych.

Resource Hacker nie posiada tak zaawansowanych opcji jak inne komercyjne programy tego typu, ale jest całkowicie darmowy, a jego funkcjonalność jest często wystarczająca do wykonania najczęstszych czynności na wyżej wymienionych plikach. Dzięki Resource Hacker użytkownik może między innymi zmieniać nazwy menu, modyfikować tekst pojawiający się w oknach dialogowych i na przyciskach, importować, eksportować, dodawać i usuwać obiekty multimedialne (kursory, ikonki, pliki AVI, GIF, JPG, WMV, MP3) itp. Dodatkowo narzędzie umożliwia również wizualną edycje okienek. Elementy na oknie można przesuwać i zmieniać ich rozmiar, poza tym użytkownik posiada spis kontrolek (przyciski, grafiki, teksty), które może umieścić na formie.

Udostępnij
Resource Hacker 5.1.8 Bulid 360wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
4.423 oceny
Twoja ocena
ProducentAngus Johnson
Liczba pobrań98 831
Data aktualizacji20 lis 2020
Rozmiar pliku4.08 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (67)