WindowsNarzędziaInne narzędziaRevealer Keylogger Free
Revealer Keylogger Free ikona

Revealer Keylogger Free2.09

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Revealer Keylogger Free to bezpłatne narzędzie typu keylogger (oprogramowanie szpiegujące) do monitorowania i rejestrowania informacji o aktywności użytkownika na komputerze. Pozwala ono w łatwy sposób gromadzić dane o np. uruchamianych w systemie Windows aplikacjach, wpisywanych przy użyciu klawiatury znakach itp.

Program bazuje na zaawansowanych algorytmach i technikach przechwytywania danych, pozwalających na skuteczne rejestrowanie większości czynności wykonywanych przez użytkownika na komputerze. Z jego pomocą stworzymy listę aplikacji i gier uruchamianych przez daną osobę w określonym czasie. Umożliwia ono również zapisywanie wszelakiego rodzaju znaków (w tym haseł) wpisywanych przez użytkownika w różnego rodzaju programach. Korzystając z Revealer Keyloggera Free podejrzymy np. rozmowy naszych współużytkowników komputera prowadzone przy użyciu wielu popularnych komunikatorów typu Skype, Facebook, GTalki itd. Logi programu zapisane mogą być do plików HTML.

Poza dostępną tutaj darmową edycją producent udostępnia również wersję płatną oznaczoną jako Pro. Pozwala ona dodatkowo tworzyć zrzuty ekranu, ukrywać program na liście procesów, a także informować użytkownika o aktywności na komputerze w trybie online poprzez serwery FTP lub pocztę e-mail.

Kup pełną wersję
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.85 ocen
Twoja ocena
ProducentLogixoft
Liczba pobrań177 092
Data aktualizacji26 sie 2013
Rozmiar pliku1.35 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Revealer Keylogger Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (46)