bDZqKcFx
Ripcord ikona

Ripcord0.3.7

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ripcord to desktopowy klient przeznaczony do obsługi Slacka i Discorda.

bDZqKcFz

Narzędzie oferuje wsparcie wyżej wymienionych usług, pozwalając na korzystanie z nich przy użyciu jednej aplikacji z kompaktowym interfejsem użytkownika. Poza wsparciem wysyłania i odbierania wiadomości tekstowych Ripcord pozwala także na czat głosowy. Jednocześnie warto dodać, że opisywany tutaj program w znikomym stopniu zużywa zasoby komputera, więc z powodzeniem może zostać zainstalowany także na starszych maszynach.

Ripcord umożliwia zalogowanie się do wielu kont i otwarcie kilku okien, dzięki czemu możemy jednocześnie prowadzić konwersacje z rozmaitymi osobami (także na więcej niż jednym monitorze). Dostępna jest funkcja dodawania wybranych kanałów do zakładek w celu szybszego uruchomienia najczęściej odwiedzanych profilów.

Co ciekawe, Ripcord oferuje funkcję zmiany rozmiaru, typu i koloru czcionki. Oznacza to, że możemy dostosować sposób wyświetlania tekstu w wiadomościach do własnych preferencji.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Ripcord 0.3.7wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Producentcancel
Liczba pobrań44
Data aktualizacji18 gru 2018
Rozmiar pliku16.70 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Ripcord ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZqKcGe
bDZqKcGv