AndroidGryStrategiczneRise of Kingdoms: Lost Crusade
Rise of Kingdoms: Lost Crusade ikona

Rise of Kingdoms: Lost Crusade1.0.78.18

 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item

Rise of Kingdoms: Lost Crusade to darmowa strategia, w której zadaniem gracza jest podbicie całego świata. Aby tego dokonać należy umiejętnie zarządzać własnym królestwem, a także przeprowadzać wojny w celu zajęcia nowych terenów.

Wiele ścieżek rozwoju

Jeśli jednak nie odpowiada nam walka z innymi armiami, w Rise of Kingdoms: Lost Crusade istnieje możliwość podążenia innymi ścieżkami. Można zostać szlachetnym dowódcą znanym ze swojej odwagi lub wyruszyć w podróż w nieznane, by odkrywać zupełnie nowe obszary. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by zająć się wyłącznie pomaganiem swoim podopiecznym.

Unikatowe cywilizacje historyczne

Rise of Kingdoms: Lost Crusade zawiera łącznie 34 różnorodnych bohaterów oraz 11 historycznych cywilizacji z własnymi budynkami, jednostkami i talentami. Akcja rozgrywa się na jednej, wielkiej mapie świata, którą możemy swobodnie przybliżać i oddalać, by sprawdzić, co dzieje się w państwach zamieszkiwanych przez jednostki sterowane przez innych graczy lub sztuczną inteligencję.Co ciekawe, niezbadane ziemie w Rise of Kingdoms: Lost Crusade okryte są mgłą, dlatego też chcąc dowiedzieć się, co skrywają, należy wysyłać oddziały ekspedycyjne, które odwiedzą zaginione świątynie, barbarzyńskie fortece, tajemnicze jaskinie, wioski plemienne i wiele innych lokacji.

Trochę strategii, trochę RPG-a

Rise of Kingdoms: Lost Crusade oferuje także elementy charakterystyczne dla RPG-ów, gdyż w toku kampanii możemy rozwijać postacie, odblokowując nowe zdolności na specjalnym drzewku talentów. To właśnie dzięki niemu sprawimy, że godni zaufania dowódcy, jak np. Juliusz Cezar oraz Joanna d’Arc, staną się jeszcze potężniejsi na polu bitwy.

Graj za darmo

Za ściągnięcie Rise of Kingdoms: Lost Crusade nie są pobierane żadne opłaty, ale w grze dostępne są mikropłatności. Wydając prawdziwe pieniądze możemy zakupić dodatkowe przedmioty do wykorzystania podczas rozgrywki, by przyśpieszyć osiąganie postępów i zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo w dalszych etapach.

Rise of Kingdoms: Lost Crusade – cechy gry:

 • nieskomplikowana strategia
 • 34 bohaterów i 11 historycznych cywilizacji
 • zróżnicowana rozgrywka wymagająca odkrywania wielkiej mapy, stawiania budynków, rekrutowania jednostek, przeprowadzania bitew i nie tylko
 • elementy RPG pozwalające na rozwój swoich postaci
 • wbudowane mikropłatności oferujące dostęp do zakupu przedmiotów za prawdziwe pieniądze
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentLilith Games
Liczba pobrań7 415
Data aktualizacji21 lut 2024
System operacyjnyAndroid 5.1 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Rise of Kingdoms: Lost Crusade ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)