ROCCAT Khan AIMO – premiera nowych słuchawek z kolorowym podświetleniem

ROCCAT Khan AIMO – premiera nowych słuchawek z kolorowym podświetleniem
Redakcja

09.03.2018 12:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

9 lutego 2018 roku – ROCCAT, wiodący producent peryferii komputerowych, prezentuje Khan AIMO, pierwsze słuchawki z inteligentnym podświetleniem RGB. Powstały one w oparciu o doceniony przez graczy i audiofilów model Khan Pro, który aż do dziś był jedynym gamingowym headsetem z certyfikatem Hi-Res Audio.

Obraz

Zintegrowana karta dźwiękowa

Za sprawą wbudowanej karty dźwiękowej, która przewyższa możliwościami większość rozwiązań stosowanych w układach zintegrowanych na płytach głównych, Khan AIMO gwarantują najlepszą jakość dźwięku. W połączeniu z 50mm przetwornikami, słuchawki zapewniają krystalicznie czysty dźwięk aż do 24 bitów przy 96KHz, niezależnie od konfiguracji komputera. Najnowocześniejsze sterowniki umożliwiają symulację dźwięku przestrzennego 7.1, umieszczając gracza w samym środku wydarzeń obserwowanych na ekranie. Wirtualny surround można wyłączyć i nadal cieszyć się najwyższej jakości dźwiękiem Stereo. Uzupełnieniem zestawu Khan AIMO jest precyzyjny mikrofon. Dzięki technologii „Reall Voice” umożliwia on najbliższą naturalnej jakość rejestrowania głosu.

Wygoda i wytrzymałość

Khan AIMO stworzono do wieloletniej pracy. Dzięki wykorzystaniu materiałów wysokiej jakości, w tym stali nierdzewnej, zestaw cechuje się wysoką wytrzymałością. Zachowuje przy tym niewielką wagę – 275 gram, co czyni z Khan AIMO jedne z najlżejszych, dostępnych na rynku gamingowych słuchawek USB. Pianka z pamięcią kształtu na nausznikach, w połączeniu z wygodnym obiciem pałąka, gwarantuje wygodę użytkowania nawet podczas wielogodzinnych maratonów grania.

Inteligentne podświetlenie

Słuchawki Khan AIMO są w pełni kompatybilne ze środowiskiem Swarm, który umożliwia zaprogramowanie stylowych efektów oświetlenia RGB. Technologia AIMO, zapamiętująca zachowania gracza w trakcie rozgrywki, zadba o to, by podświetlenie dopasowało się do każdego stylu gry, zmieniając się w sposób płynny i organiczny, a przede wszystkim dostosowany do osobistych upodobań.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także