ROCCAT nagrodzi graczy World of WarCraft za ukooczenie instancji

ROCCAT nagrodzi graczy World of WarCraft za ukooczenie instancji

ROCCAT nagrodzi graczy World of WarCraft za ukooczenie instancji
Jan Mentel
28.06.2017 21:32, aktualizacja: 24.07.2017 10:05

Blizzard Entertainment, wydawca gry World ofWarCraft, udostępnił w tym roku aktualizację, która wprowadziła do rozgrywki nową instancję –Grobowiec Sargerasa. Na końcu lokacji wojownicy muszą pokonać jedną z najpotężniejszych istotw Azeroth, Kil’Jaedena. Dla członków gildii, która jako pierwsza upora się z nowym wyzwaniem wWoW-ie na najwyższym poziomie trudności, ROCCAT przygotował specjalne nagrody –bezprzewodowe myszki ROCCAT Leadr.

Od kilku tygodni gildie z całego świata ostrzą miecze, szykują pancerze i rozpalają magicznemoce, aby zapisać się na kartach historii społeczności World of WarCraft. Mnóstwo osóbpoświęciło wiele godzin, aby stad się pierwszymi graczami na świecie, którzy ukończą zadaniezwiązane z Grobowcem Sargerasa na poziomie „hardcore”.

Choć pokonanie Kil’Jaedena na HC stanowi nie lada wyczyn to zwycięzcy tego pojedynku nieotrzymają żadnej nagrody ani od wydawcy gry, ani od innej firmy. W czasach, gdy e-sportowcy nacałym świecie są nagradzani za swoje wyniki i osiągnięcia, profesjonalni gracze w World ofWarCraft mogą liczyć jedynie na satysfakcję i uznanie wielomilionowej społeczności fanów WoW.

Pracownicy firmy ROCCAT, jako aktywni gracze World of Warcraft, nagrodzą wysyłki kolegów zserwera. Zdecydowali się ogłosid mały konkurs dla gildii. Grupa, która wkroczy do instancji napoziomie HC, rzuci wyzwanie Kil’Jaedenowi i wyjdzie ze starcia zwycięsko, otrzyma w prezenciemyszki ROCCAT Leadr.

Są to obecnie najlepsze bezprzewodowe myszki gamingowe dostępne narynku. W opinii pracowników niemieckiego producenta peryferii komputerowych, prawdziwiliderzy powinni posiadać możliwie najlepszy sprzęt do rozgrywki. Bezprzewodowy Leadrwyposażony w nowatorski sensor optyczny Owl-Eye z rozdzielczością nawet do 16 000 DPIzapewni im maksymalny komfort w trakcie rozgrywki.

Wyścig po głowę Kil’Jaedena można śledzić na stonie Method.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)