bDZnpKjV
Runemals ikona

Runemals

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Runemals najprościej nazwać połączeniem gry z gatunku matach-3 oraz Pokemonów. Znajdziemy tu zarówno łączenie podobnych elementów, jak i łapanie oraz rozwijanie potworów.

bDZnpKjX

W grę wprowadza nas krótki poradnik, tłumaczący zasady zabawy i co najważniejsze walki. Podczas niej wystawiamy zgromadzone przez nas pupile. Każdy z nich reprezentuje jeden z 5 żywiołów, którym odpowiadają poszczególne elementy na planszy. Aby je zebrać musimy znaleźć zbiorowisko minimum 3 i go dotknąć. Oczywiście im więcej zgromadzi się w jednym miejscu tym więcej punktów otrzymamy.

Za zgromadzone punkty co turę możemy zaatakować przeciwnika, wzmocnić nasze jednostki, lub użyć innej zdolności specjalnej. Pod koniec każdej walki czeka nas boss, a następnie możliwość złapania nowego zwierzaka. Te awansują wraz z każdą potyczką, odblokowując nowe zdolności, a później także drogę ewolucji.

Niestety nie obyło się bez mikropłatności. Ta choć nie jest konieczna, to z czasem znacznie spowalnia grę. Regeneracja naszych zwierzaków, bądź też puntów akcji wymaga czasu, chyba że zdecydujemy się zapłacić. Podobnie jest z runami, które umożliwiają nam złapanie nowych istot.

Gra obecnie nie oferuje zbyt rozbudowanej rozgrywki, jednak jej autorzy obiecują nowości wraz z kolejnymi aktualizacjami. Jedną z nich ma być tryb PVP pomiędzy graczami. Runemals to ciekawe połączenie dla miłośników pokemonów i gier w łączenie elementów. Ma swoje braki, ale zarazem potrafi zaoferować sporo dobrej zabawy. Dostępna jest za darmo, wspiera usługę Google Play Gry.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentJanduSoft
Liczba pobrań58
Data aktualizacji22 paź 2015
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Runemals ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZnpKkC
bDZnpKkT