Ruszyły beta-testy GaduGadu 10

Ruszyły beta-testy GaduGadu 10

Redakcja
26.10.2009 18:11

Zgodnie z zapowiedzią, firma GG Network SA udostępniła wersję beta komunikatora Gadu-Gadu 10.

Gadu-Gadu 10 zostanie zintegrowane z pozostałymi usługami producenta. W oczy rzuca się nowy pasek z informacjami z niedawno uruchomionego portalu internetowego gadu-gadu.pl. Ponadto użytkownik może skorzystać z usługi Gadu Foto, która pozwala tworzyć galerie zdjęć z poziomu komunikatora. Od teraz użytkownik będzie mógł prościej wgrać swój avatar z kamerki internetowej lub stworzonych przy pomocy kreatora serwisu CentrumAvatarow.pl. Nowością jest również możliwość wspólnych gier ze swoimi znajomymi. Komunikator będzie również automatycznie synchronizował kontakty z serwerem.

Ulepszono również mechanizmy bezpieczeństwa. Użytkownik będzie mógł zaszyfrować swój profil i zabezpieczyć go innym hasłem, niż tym przypisanym do numeru GG. Komunikator będzie również powiadamiał o nowych aktualizacjach. Tak jak Nowe Gadu-Gadu, wersja beta korzysta z biblioteki Qt. Producent równocześnie z wydaniem wersji beta dla systemu Windows zapowiedział wydanie wersji dla systemu Mac OS X oraz Linux.

Wersję beta komunikatora Gadu-Gadu 10 można pobrać poziomu naszego vortalu, z działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Komunikatory internetowe. Użytkownicy, którzy nie zarejestrowali się w programie beta-testów są pozbawieni nowych funkcjonalności. Przypominamy również, że oprogramowanie jest w wersji testowej i może pracować niestabilnie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (90)