Rylstim Youtube Downloader

WindowsMultimediaPobieranie wideoRylstim Youtube Downloader
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Rylstim Youtube Downloader to program, dzięki któremu pobierzemy materiały wideo z popularnego serwisu YouTube. Pozwoli to na obejrzenie wybranych treści na przykład wtedy, gdy nie będziemy dysponowali dostępem do sieci.

Korzystanie z Rylstim Youtube Downloader jest bardzo proste – wystarczy skopiować do schowka odnośnik do pliku, ktory zamierzać pobrać, a następnie wkleić go w głównym oknie programu, wybrać jakość i kliknąć przycisk pobierz. Ściągnięte materiały są dostępne w oddzielnej zakładce, a także w folderze na dysku twardym (w opcjach można określić miejsce zapisu). Dodatkowo, jeśli zajdzie taka konieczność, możemy zatrzymać pobieranie i wznowić je w dowolnym momencie.

Warto dodać, że Rylstim Youtube Downloader obsługuje nazwy plików w formacie Unicode, pozwala na wybranie jakości ściąganego materiału (od bardzo niskich rozdzielczości aż po jakość HD), a także umożliwia pobieranie dużych plików.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań160
Data aktualizacji30 lis 2015
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)