SalesTube wypuszcza unikalny na skalę światową ebook - przewodnik po Google Marketing Platform

SalesTube wypuszcza unikalny na skalę światową ebook - przewodnik po Google Marketing Platform
Redakcja

25.11.2020 13:45, aktual.: 25.11.2020 16:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

SalesTube, należąca do Group One agencja one-stop-shop dla e-commerce, stworzyła pierwsze na świecie opracowanie z zakresu Google Marketing Platform. Blisko 100-stronicowy ebook powstał w wyniku pracy kilkunastoosobowego zespołu ekspertów. Ebook został akredytowany przez Google.

Autor ebooka, agencja SalesTube, to jedyny w Europe Środkowo-Wschodniej i jeden z pięciu na świecie zdobywca pełnej certyfikacji Google Marketing Platform, a także jeden z trzech oficjalnych resellerów Google Analytics 360 w kraju. Na wysoką pozycję rynkową spółki wpływa też największa liczba specjalistów z certyfikatem Display&Video 360. Aż 3 spośród 24 trenerów w Europie reprezentuje właśnie SalesTube.Patronat nad ebookiem objęli: Izba Gospodarki Elektronicznej oraz Grupa Wirtualna Polska..

“Ten ebook to konkretne case studies i wnioski z realnych projektach. Przez ostatnie 7 lat mieliśmy okazję sprawdzić efektywność GMP na wielu kategoriach i modelach biznesowych oraz realizować zarówno podstawowe, jak i te najbardziej zaawansowane wdrożenia. Publikację zaczęliśmy jednak od podstaw tak, aby każdy marketer mógł nabrać pewności, że Google Marketing Platform jest właśnie dla niego i jego biznesu” - mówi Joanna Czekaj, dyrektor zarządzająca agencji SalesTube

Ebook można pobrać za darmo na stronie https://ebook.salestube.pl/ .

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)