Najnowsze smartfony Samsung Galaxy S10, S10+ i S10e dostępne w T-Mobile

Strona główna Aktualności
Najnowsze smartfony Samsung Galaxy S10, S10+ i S10e dostępne w T-Mobile
Najnowsze smartfony Samsung Galaxy S10, S10+ i S10e dostępne w T-Mobile

O autorze

T-Mobile poszerza swoją ofertę telefonów o trzy najnowsze modele Samsung Galaxy: S10+, S10 i S10e. Wyróżnia je nowoczesny design, czytnik linii papilarnych w ekranie, świetna jakość zdjęć i funkcja ładowania bezprzewodowego innych urządzeń. Do modeli S10+ i S10 dodawane są w ramach oferty przedsprzedażowej słuchawki Galaxy Buds w kolorze białym.

Galaxy S10 i Galaxy Buds gratis

To już standard, że T-Mobile oferuje swoim klientom zawsze najlepsze i najnowocześniejsze urządzenia. Nie inaczej jest tym razem i w dniu globalnej premiery nowej serii Galaxy od Samsunga, wprowadza w przedsprzedaży modele S10+, S10 i S10e. Do pierwszych dwóch modeli dodaje bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds (w kolorze białym). Umożliwiają one słuchanie muzyki do 6 godzin. Wyposażone są w dwa mikrofony, zachowujące wysoki standard połączenia głosowego. Ładowanie baterii odbywa się bezprzewodowo.

Seria Samsung Galaxy to od lat symbol doskonałej jakości i zastosowania najnowocześniejszych, a nierzadko pionierskich rozwiązań. W dziesiątej edycji użytkownicy otrzymają do dyspozycji doskonały ekran Dynamic AMOLED o węższych niż dotychczas ramkach i lepszych proporcjach obrazu. Unowocześnione aparaty pozwolą na wykonywanie świetnych zdjęć także w nocy oraz selfie. Modele S10+ i S10 wyróżniają się ultradźwiękowym czytnikiem linii papilarnych ukrytym w ekranie, a wszystkie modele umożliwiają bezprzewodowe dzielenie się energią.

Galaxy S10 w T-Mobile – cennik

Przedsprzedaż w T-Mobile potrwa od 20.02 do 08.03. Skorzystać z niej będą mogli zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi, nowi i przedłużający umowę. Szczegółowy cennik w taryfach rynku prywatnego przedstawia się następująco:

Przedsprzedaż prowadzona będzie na stronie internetowej www.t-mobile.pl, we wszystkich sklepach T- Mobile oraz przez telesprzedaż. Dodatkowo w 230 najpopularniejszych salonach T-Mobile dostępne będą strefy live demo.

© dobreprogramy
s