Samsung może pozbyć się słuchawek i ładowarki. Śmiali się z Apple, teraz mogą zrobić to samo

fot. Marco Verch/CC BY 2.0
fot. Marco Verch/CC BY 2.0

27.10.2020 16:42, aktual.: 27.10.2020 17:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Samsung niedawno wykorzystała marketingowo na swoją korzyść decyzję Apple o usunięciu słuchawek i ładowarki z pudełek z iPhone'ami. Jednak jak donoszą koreańskie media, istnieje szansa na to, że Samsung sam również uszczupli zestawy ze smartfonami Galaxy.

Jak podaje portal SamMobile, według koreańskich mediów Samsung rozważa pozbycie się ładowarki i słuchawek dołączonych do Samsunga Galaxy S21 oraz całej rodziny produktów Galaxy. To jeden z możliwych scenariuszy.

Drugi natomiast jest taki, że Samsung pozostawi ładowarkę, a pozbędzie się słuchawek. Warto tu przy okazji tego akcesorium odnotować, że słuchawek AKG USB-B nie otrzymują domyślnie konsumenci w Stanach Zjednoczonych, którzy zakupili Galaxy Note 20. Mogą otrzymać je za darmo, ale wyłącznie wtedy, gdy skontaktują się z biurem obsługi klienta, o czym niekoniecznie każdy wie.

Pozbywając się jednego bądź dwóch z tych akcesoriów, Samsung mógłby napędzić ich sprzedaż i dodatkowo zarobić zarówno na każdym zestawie ze smartfonem, jak i na słuchawkach oraz ładowarkach. Co ciekawe, Samsung w chwili obecnej sprzedaje ładowarki o wyższej mocy (45 W) właśnie osobno - te dołączone do telefonów odznaczają się 25 W mocy.

Niezależnie od tego, co zrobi ostatecznie Samsung, pokazuje to tylko, że ostatecznie własne zyski są ważniejsze niż przytyki w mediach społecznościowych.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (48)
Zobacz także