Firma Samsung niedawno wykorzystała marketingowo na swoją korzyść decyzję Apple o usunięciu słuchawek i ładowarki z pudełek z iPhone'ami. Jednak jak donoszą koreańskie media, istnieje szansa na to, że Samsung sam również uszczupli zestawy ze smartfonami Galaxy.

bEUpAORN

Jak podaje portal SamMobile, według koreańskich mediów Samsung rozważa pozbycie się ładowarki i słuchawek dołączonych do Samsunga Galaxy S21 oraz całej rodziny produktów Galaxy. To jeden z możliwych scenariuszy.

Drugi natomiast jest taki, że Samsung pozostawi ładowarkę, a pozbędzie się słuchawek. Warto tu przy okazji tego akcesorium odnotować, że słuchawek AKG USB-B nie otrzymują domyślnie konsumenci w Stanach Zjednoczonych, którzy zakupili Galaxy Note 20. Mogą otrzymać je za darmo, ale wyłącznie wtedy, gdy skontaktują się z biurem obsługi klienta, o czym niekoniecznie każdy wie.

Pozbywając się jednego bądź dwóch z tych akcesoriów, Samsung mógłby napędzić ich sprzedaż i dodatkowo zarobić zarówno na każdym zestawie ze smartfonem, jak i na słuchawkach oraz ładowarkach. Co ciekawe, Samsung w chwili obecnej sprzedaje ładowarki o wyższej mocy (45 W) właśnie osobno - te dołączone do telefonów odznaczają się 25 W mocy.

bEUpAORP

Niezależnie od tego, co zrobi ostatecznie Samsung, pokazuje to tylko, że ostatecznie własne zyski są ważniejsze niż przytyki w mediach społecznościowych.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Komentarze (48)
bEUpAOSL