Samsung QBR: nowe, 13‑calowe monitory trafiają do sprzedaży

Samsung wprowadza do sprzedaży nowe monitory QBR, fot. Getty Images
Samsung wprowadza do sprzedaży nowe monitory QBR, fot. Getty Images
Redakcja

30.01.2020 12:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samsung rozpoczyna sprzedaż nowych, 13-calowych monitorów z serii QBR - QB13R (oraz dotykowej wersji QB13R-T), które są przeznaczone dla profesjonalistów. Ekrany mogą być wykorzystane na przykład do poprawy komunikacji z klientami lub jako tablice informacyjne w przestrzeniach biurowych.

Mają rozdzielczość Full HD, matowe matryce, smukłą konstrukcję i mogą pracować w trybie 16/7. Dodatkiem jest wbudowany player MagicINFO, umożliwiający łatwe zarządzanie treścią.

Fot. materiały prasowe Samsung.
Fot. materiały prasowe Samsung.

Komunikacja z klientem zmierza w kierunku pogłębionej interakcji w miejscu dokonywania decyzji zakupowych. Dzięki wykorzystaniu monitorów profesjonalnych 13” z serii QBR, klient może zapoznać się z dodatkowymi informacjami na temat usługi lub produktu, bez konieczności pytania sprzedawcy czy uruchamiania przeglądarki internetowej. Szczególnie wersja dotykowa, dzięki 10 punktowemu ekranowi dotykowemu i krótkiemu czasowi reakcji, pozwala na tworzenie nowych interakcji z klientami.

Kompaktowa budowa i łatwa obsługa

Kompaktowa konstrukcja, z płaską tylną obudową pozwala na instalację monitora praktycznie w dowolnym miejscu. Można powiesić go na ścianie, wykorzystać znajdujące się w zestawie ergonomiczne nóżki i postawić na ladzie czy bezpośrednio obok produktu lub wkomponować w infokiosk.

Fot. materiały prasowe Samsung.
Fot. materiały prasowe Samsung.

Oba modele mają wbudowany player MagicINFO S, wspierany przez system Tizen, co pozwala na płynne odtwarzanie multimediów. Platforma SSSP umożliwia także łatwą rozbudowę treści dzięki ulepszonej kompatybilności z wieloma formatami sieciowymi. Za sprawą scentralizowanego odbiornika IR, każdy wyświetlacz odbiera sygnał bezpośrednio przez panel, co pozwala na sterowanie urządzeniem za pomocą pilota z dowolnego miejsca, a wbudowane Wi-Fi pozwala na bezprzewodowe i zdalne zarządzanie ekranem i treścią.

Bezpieczeństwo i niezawodność

Za bezpieczeństwo treści i urządzeń odpowiada autorski system zabezpieczeń Samsung Knox, który zapewnia trzywarstwową ochronę na poziomie aplikacji, platformy i sprzętu. Wyświetlacze spełniają także wymogi kompatybilności elektromagnetycznej (EMC) klasy B oraz wymogi normy IP5x, co gwarantuje niezawodność działania w środowiskach o dużym zapyleniu.

Fot. materiały prasowe Samsung.
Fot. materiały prasowe Samsung.

Więcej informacji na temat nowych monitorów profesjonalnych Samsung z serii QBR dostępna jest na stronie www.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)