Samsung używa iPhone'a do tweetowania o premierze Galaxy S21

Samsung używa iPhone'a do tweetowania o premierze Galaxy S21
Darek Walach

14.01.2021 10:36

Trudno w to uwierzyć, ale jednak. Przedstawiciel firmy Samsung z USA skorzystał z iPhone'a, by promować ważne wydarzenie podczas odbywających się w Las Vegas targów CES 2021.

Wpadkę zauważył jeden z użytkowników tweetera. MacRumors.com (@MacRumors) umieścił swój komentarz: Ups! Samsung właśnie użył iPhone'a do promocji jutrzejszego wydarzenia Unpacked, podczas które spodziewamy się premiery Galaxy S21.

Galaxy Unpacked to cykliczne wydarzenia, podczas których firma prezentuje nowości produktowe. Dzisiaj z pewnością światło dzienne ujrzą co najmniej trzy nowe modele: Samsung Galaxy S21, Galaxy S21+ oraz Galaxy S21 Ultra. Mówi się też o nowych słuchawkach z linii Galaxy Buds oraz smartwatchu Galaxy Watch Active 2.

Obraz

To oczywiście nie pierwszy przypadek, gdy przedstawicielstwo danej marki zostaje przyłapane na korzystaniu ze sprzętu konkurencji, ale z pewnością wyjątkowo znamienny. Koniec końców akcja dzieje się tuż przed jedną z najważniejszych premier produktowych roku.

Należy jednakowoż pamiętać, że profile w social media prowadzą zazwyczaj zewnętrzne agencje, które obsługują wiele marek naraz. Stąd też ciężko od nich wymagać, aby były wierne urządzeniom konkretnego producenta. Wydźwięk wizerunkowy to inna sprawa.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)