Samsung używa iPhone'a do tweetowania o premierze Galaxy S21

Strona głównaSamsung używa iPhone'a do tweetowania o premierze Galaxy S21
14.01.2021 10:36
Samsung używa iPhone'a do tweetowania o premierze Galaxy S21
Darek Walach
Darek Walach
bDUCmnVO

Trudno w to uwierzyć, ale jednak. Przedstawiciel firmy Samsung z USA skorzystał z iPhone'a, by promować ważne wydarzenie podczas odbywających się w Las Vegas targów CES 2021.

bDUCmnVh

Wpadkę zauważył jeden z użytkowników tweetera. MacRumors.com (@MacRumors) umieścił swój komentarz: Ups! Samsung właśnie użył iPhone'a do promocji jutrzejszego wydarzenia Unpacked, podczas które spodziewamy się premiery Galaxy S21.

Galaxy Unpacked to cykliczne wydarzenia, podczas których firma prezentuje nowości produktowe. Dzisiaj z pewnością światło dzienne ujrzą co najmniej trzy nowe modele: Samsung Galaxy S21, Galaxy S21+ oraz Galaxy S21 Ultra. Mówi się też o nowych słuchawkach z linii Galaxy Buds oraz smartwatchu Galaxy Watch Active 2.

350308238270746919

To oczywiście nie pierwszy przypadek, gdy przedstawicielstwo danej marki zostaje przyłapane na korzystaniu ze sprzętu konkurencji, ale z pewnością wyjątkowo znamienny. Koniec końców akcja dzieje się tuż przed jedną z najważniejszych premier produktowych roku.

bDUCmnVj

Należy jednakowoż pamiętać, że profile w social media prowadzą zazwyczaj zewnętrzne agencje, które obsługują wiele marek naraz. Stąd też ciężko od nich wymagać, aby były wierne urządzeniom konkretnego producenta. Wydźwięk wizerunkowy to inna sprawa.

Udostępnij:
bDUCmnWf