Samsung z niskiej półki pierwszym smartfonem w ofercie Fakt Mobile

Samsung z niskiej półki pierwszym smartfonem w ofercie Fakt Mobile

Samsung z niskiej półki pierwszym smartfonem w ofercie Fakt Mobile
24.08.2015 14:44

Wirtualny operator komórkowy, Fakt Mobile startuje z nową ofertą. W jej ramach w cenie 389 złotych możemy kupić Samsunga Galaxy J1. Dodatkowo otrzymujemy starter z pakietem darmowych rozmów i pakietem internetu.

Na początku czerwca do wirtualnych operatorów komórkowych w naszym kraju dołączył Fakt Mobile. Działa on na instruktarze sieci Play. Natomiast pierwsze startery zostały dołączone do jednego z numerów dziennika Fakt.

Obraz

Wystartowała nowa oferta Fakt Mobile. W ramach specjalnej promocji klienci sieci dostaną możliwość zakupu smartfona Samsung Galaxy J1 w cenie 389 złotych. W takiej samej lub nawet niższej cenie znajdziemy ten model na sklepowych półkach, więc zakup samego urządzenia w ramach oferty Fakt Mobile nie jest zbyt atrakcyjny. Natomiast sam smartfon to niska półka i nie zachwyca pod względem wydajności czy materiałów użytych do stworzenia obudowy. Do smartfona dołączany jest starter z kartą SIM. Dostajemy pakiet darmowych rozmów do Fakt Mobile i sieci Play, a także 0,5 GB pakietu internetowego.

Pakiet będziemy mogli wykorzystać przez 31 dni, które liczone są od momentu aktywacji. Dodatkowo należy pamiętać, że oferta z Samsungiem Galaxy J1 jest limitowana i potrwa do końca roku. Nie jest to jednorazowa promocja, właściciel Fakt Mobile planuje wprowadzić do swojej oferty kolejne smartfony.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (36)