AndroidDomInne programy dla domuSaveMyTime
SaveMyTime ikona

SaveMyTime

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SaveMyTime to aplikacja, dzięki której użytkownik może dowiedzieć się, na co przeznacza najwięcej czasu.

Narzędzie umożliwia wybranie 9 kategorii (ograniczenie to można znieść, o ile zdecydujemy się na zakup wersji Premium), takich jak np. praca, czytanie, media społecznościowe, sport czy pisanie. Po zablokowaniu i odblokowaniu telefonu SaveMyTime zapyta nas, co robiliśmy przez ostatni czas. Zwykle do takiej sytuacji będzie dochodzić 120 razy dziennie, czyli co 8 minut, gdyż statystyki pokazują, że właśnie tak często sięgamy po telefon.

Dzięki programowi SaveMyTime sprawdzimy więc, na co przeznaczamy swój czas. Czy wykonujemy produktywne zajęcia, jak chociażby wykonywanie obowiązków służbowych, czy też wprost przeciwnie - trwonimy cenne minuty na „scrollowanie” Facebooka. Zorientujemy się ponadto, czy nie poświęciliśmy życia prywatnego kosztem pracy z dokładnością co do dnia, tygodnia, miesiąca lub roku.

SaveMyTime jest bezpłatną aplikacją, lecz – jak już wspomniano powyżej – można zakupić wersję Premium, która poza możliwością dodawania nieskończonej liczby aktywności zawiera kalendarz oraz funkcję eksportowania danych.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSave My Time
Liczba pobrań47
Data aktualizacji1 sie 2023
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
SaveMyTime ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)