Scalebound jednak wyjdzie. Xbox One doczeka się hitu na wyłączność?

Scalebound jednak wyjdzie. Xbox One doczeka się hitu na wyłączność?

Scalebound jednak wyjdzie. Xbox One doczeka się hitu na wyłączność?
18.05.2017 18:35, aktualizacja: 18.05.2017 19:10

Na początku tego roku Internet obiegła informacja o anulowaniu dobrze zapowiadającej się gry na Xboksa. Scalebound nie był w żaden sposób rewolucyjny oraz nic nie wskazywało, że zdobędzie najwyższe oceny. Jednakże miał być wydany na wyłączność na Xboksa One, a więc konsolę pod względem exclusive’ów wypadającą znacznie gorzej od konkrecyjnego PlayStation 4.

Ogłoszenie, że lista gier na wyłączność na Xboksa One będzie jeszcze uboższa, sprawiło, że wielu właścicieli konsoli Microsoftu zaczęło żałować, że jednak nie sięgnęli po PS4. Tym bardziej, że wcześniej anulowano już przecież Fable Legends, a jedyną naprawdę dobrze ocenioną grą „na wyłączność”, o której było głośno, jest Forza Horizon 3. Oczywiście o ile wspomniana „wyłączność” to Xbox One plus Windows 10 z PC. Z kolei na PlayStation 4 wydano przecież świetnego Uncharted: The Lost Legacy, nie gorszego Horizon Zero Dawn, a wśród zapowiedzi pojawił się The Last of Us Part II czy God of War.

Jeśli macie Xboksa One i nadal wierzycie, że Scalebound zostanie jednak wydany, to mamy dla was dobrą wiadomość. Jak podają źródła bliskie Microsoftowi, zapadła decyzja o dokończeniu gry. Dalsze prace nad Scalebound mają zostać dokończone, a nowe informacje o grze mają zostać ujawnione już wkrótce. Kolejne szczegóły mamy poznać na tegorocznych targach E3.

Scalebound: 8-Minute Extended Gameplay Demo - IGN First

Gra miała zostać anulowania już na zaawansowanym etapie prac. W związku z tym na jej premierę nie będziemy musieli długo czekać, o ile oczywiście nowy zespół nie zdecyduje się na wprowadzenie poważniejszych zmian. Użytkownikom Xboksa pozostaje więc czekać na E3 i konferencję Microsoftu, w tym roku może być wyjątkowo interesująca.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)