AndroidAkcesoriaInne akcesoriaScheduled
Scheduled ikona

Scheduled2.0.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Scheduled to aplikacja służąca do zapisywania wiadomości, które planujemy wysłać w przyszłości. Jej interfejs nastawiony jest na prostotę, a więc z obsługą powinien dać sobie radę każdy użytkownik, nawet mimo braku języka polskiego.

Zadaniem aplikacji jest pomoc w pamiętaniu o wiadomościach, które mają być wysłane w przyszłości. Wśród funkcji dostępne jest ustawienia konkretnej daty wysyłki, godziny, odbiorcy wiadomości, regularnego przypominania oraz zapamiętanie samej treści wiadomości. Opcja automatycznego wysyłania wiadomości zarezerwowana jest dla wersji premium.

W wersji darmowej wysłane są powiadomienia, które przypominają o wysłaniu wiadomości. Dostępne opcje wysłania wiadomości to SMS, Copy (kopiuj), Call (Zadzwoń), Email (wyślij wiadomość e-mail) i More (więcej – otwiera domyślne menu udostępniania w Androidzie).

Zależnie od posiadanych komunikatorów, może pojawić się opcja wysłania za pomocą Facebook Messengera, WhatsAppa lub Telegrama. W przypadku komunikatorów firm trzecich, jesteśmy przenoszeni do okna udostępnienia, z którego wyślemy zapisaną wcześniej treść wiadomości. W aplikacji do SMS-ów, odbiorca i treść wiadomości wprowadzana jest automatycznie, a naszym zadaniem pozostaje kliknięcie na wyślij.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań85
Data aktualizacji10 lut 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Scheduled ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)