WindowsGryDla dzieciScooby-Doo!: Pierwsze Strachy

Scooby-Doo!: Pierwsze Strachy

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Scooby-Doo!: Pierwsze Strachy to kolejna odsłona przygód tytułowego psiaka kierowana do najmłodszych użytkowników komputera. Tym razem wcielamy się w znanych z kreskówki bohaterów gdy ci byli jeszcze dziećmi.

Jak wygląda rozgrywka?

Opisywany tytuł nie odbiega znacząco od pozostałych pozycji serii przygód Scooby-Doo i jego przyjaciół. Głównym zadaniem gracza jest rozwikłanie kilku zagadek, w trakcie których bohaterowie odwiedzą wiele atrakcyjnych lokacji jak opuszczone wesołe miasteczko czy statek widmo. W trakcie zabawy przyda się umiejętność logicznego myślenia oraz zmysł spostrzegawczości.

Scooby-Doo!: Pierwsze Strachy wymagało będzie od nas szukanie wszelakiego rodzaju śladów, które naprowadzić nas mogą na rozwiązanie danej zagadki. Podczas wykonywania kolejnych zadań gracz natknąć się może na wiele dodatkowych przedmiotów czy ubrań. Nie bez znaczenia pozostają także możliwe do odblokowania specjalne umiejętności przydatne podczas toczenia boju z przeciwnikami.

Kluczowe cechy gry:

  • idealna rozrywka głównie dla młodszych graczy
  • wiele zadań do wykonania w ciekawych lokacjach
  • dodatkowe przedmioty i specjalne umiejętności
  • dubbing znanych polskich aktorów
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań2 681
Data aktualizacji1 lip 2020
Rozmiar pliku150.40 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)