AndroidGryZręcznościoweScore! Match
Score! Match ikona

Score! Match2.50

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Score! Match to sieciowa zręcznościówka adresowana do miłośników piłki nożnej, którzy mogą rozgrywać mecze przeciwko innym graczom z całego świata.

Score! Match jest grą w pełni trójwymiarową, ale rozgrywka tylko częściowo odbywa się w czasie rzeczywistym. Po każdym podaniu następuje krótka pauza, w trakcie której mamy chwilę na wybranie adresata kolejnego zagrania lub wykonanie jakiejkolwiek innej akcji. Możemy nie tylko podawać, ale także między innymi dryblować oraz – rzecz jasna – próbować strzelać gole.

Wraz z postępami w rozgrywce Score! Match umożliwia kolekcjonowanie coraz lepszych piłkarzy, i ustalanie składów w oparciu o posiadanych zawodników. Warto brać udział w regularnie organizowanych eventach, by zyskać dostęp do lepszych nagród, w tym nie tylko nowych graczy, ale także kosmetycznych dodatków (dzięki nim zmienimy np. wygląd korków).

Warto pamiętać, że gra Score! Match jest dostępna do pobrania za darmo, ale znajdziemy w niej opcjonalne mikropłatności. Za prawdziwe pieniądze będziemy mogli kupić rozmaite dodatki do wykorzystania podczas rozgrywki. Do działania opisywanego tytułu wymagane jest połączenie z internetem.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań132
Data aktualizacji18 mar 2024
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Score! Match ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)