AndroidMultimediaOdtwarzacze muzykiScout FM
Scout FM ikona

Scout FM1.4.190128205

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Scout FM to aplikacja umożliwiająca słuchanie podcastów. Twórcy podkreślają, że przygotowali swoje narzędzie z myślą o kierowcach samochodów.

Po uruchomieniu Scout FM należy wybrać przynajmniej trzy dziedziny, które nas interesują, by program zaproponował nam ciekawe podcasty. Po wykonaniu tej czynności możemy natychmiast przejść do słuchania audycji i – rzecz jasna – zatrzymywać ją i wznawiać w dowolnym momencie. Co ciekawe, aplikacja potrafi również automatycznie tworzyć nowe stacje w oparciu o preferencje użytkownika, dzięki czemu nie musi on na własną rękę szukać kolejnych podcastów.

Rozmaite podcasty oferowane przez Scout FM zostały podzielone na wiele kategorii. Niezależnie od tego, czy lubimy sport, interesujemy się historią, chcielibyśmy poznać wiadomości ze świata lub też pragniemy dowiedzieć się więcej na temat sportu, z pewnością znajdziemy tutaj coś dla siebie. Trzeba jednak pamiętać, że udostępniane materiały są w języku angielskim.

Scout FM oferuje możliwość sterowania aplikacją przy wykorzystaniu Android Auto lub Bluetootha, co sprawia, że użytkownik nie musi trzymać smartfona lub tabletu w dłoni podczas jazdy.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentScout FM
Liczba pobrań49
Data aktualizacji29 sty 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (adware)
Scout FM ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)