Sennheiser AMBEO dostępny w Polsce. To soundbar dla zamożnych klientów

Sennheiser wprowadził do Polski nowy model soundbara, fot. materiały prasowe
Sennheiser wprowadził do Polski nowy model soundbara, fot. materiały prasowe
Redakcja

04.09.2019 14:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sennheiser AMBEO to nowy soundbar wprowadzony na polski rynek. To sprzęt dla entuzjastów najlepszego dźwięku, co potwierdzają zastosowane technologie, ale i cena.

Firma Sennheiser, specjalizująca się w rozwiązaniach audionajwyższej jakości, wprowadziła do sprzedaży na polskim rynku soundbar AMBEO.Wciągający dźwięk 5.1.4 i głęboki bas pozwalają zanurzyć się w niewiarygodnierealistycznym świecie trójwymiarowego brzmienia, które zaciera granicę pomiędzyodtwarzaniem a rzeczywistością. Wszystko za sprawą eleganckiego urządzenia typu„all-in-one”, od dziś dostępnego także dla polskich konsumentów.

Technologia AMBEO 3D dostarcza niezwykłe rozwiązania audio, które zapewniająnajwyższą jakość przechwytywania i odtwarzania dźwięku – teraz do odsłuchania także zpoziomu kanapy w salonie.

Obraz

– Największą zaletą soundbara AMBEO są jego możliwości zamknięte w jednej obudowie.Oferuje dźwięki 5.1.4 i głęboki bas w urządzeniu typu all-in-one. Oznacza to, że poodpowiednim skalibrowaniu osiągniemy efekt kina domowego bez konieczności instalacjiskomplikowanego i wieloczęściowego systemu – mówi Grzegorz Fotek, prezes firmy Aplauz,dystrybutora i oficjalnego przedstawiciela firmy Sennheiser w Polsce.Soundbar AMBEO jest wyposażony w 13 głośników klasy high-end i najnowszą technologięwirtualizacji, opracowaną wspólnie z niemieckim instytutem Fraunhofer IIS, specjalizującymsię w badaniach nad dźwiękiem.

Ekscytująca rozrywka w domu

Soundbar AMBEO jest kompatybilny z Dolby Atmos, MPEG-H i DTS: X. Dzięki technologiiUpmix może również odtwarzać stereo i 5.1 z oszałamiającym efektem 3D. Sprzęt oferujepięć różnych ustawień wstępnych – film, muzyka, sport, aktualności i neutralny –dostosowanych do różnych typów odtwarzanej treści, które precyzyjnie dopasowują zarównoczęstotliwości, jak i właściwości dźwięku 3D.

Idealnie dopasowany do każdego pomieszczenia

Niezależnie od wybranego rodzaju rozrywki – oglądanie filmu, meczu piłki nożnej czysłuchanie muzyki – aby umieścić użytkownika w samym centrum, soundbar AMBEOoptymalizuje dźwięk dla poszczególnych pomieszczeń oraz preferowanego miejscaodsłuchu. Kalibracja jest całkowicie intuicyjna, ponieważ automatycznie dostosowuje ioptymalizuje akustykę za pomocą dołączonego mikrofonu zewnętrznego.

Obraz

„Oprócz efektu dźwięku 3D AMBEO, który można wyłączyć lub dostosować jego natężenie,soundbar oferuje bardziej realistyczne górne i dolne pasmo, większą scenę oraz bardziejszczegółowe brzmienie niż można oczekiwać” – dodaje Grzegorz Fotek.

Inteligentny i intuicyjny

Z systemem AMBEO można połączyć się za pośrednictwem Google Chromecast, Bluetoothi HDMI eARC / CEC. Sprzęt posiada także trzy dodatkowe wejścia HDMI, wejście optyczne iwejście AUX (RCA).

Sennheiser przemyślał każdą interakcję z soundbarem tak, aby była prosta i intuicyjna.Dzięki aplikacji Smart Control dla systemów iOS i Android, użytkownik może dostosowaćustawienia akustyczne do indywidualnych preferencji. Słuchacz ma do dyspozycjipersonalizację dźwięku za pomocą korektora oraz trzy różne tryby AMBEO – light, standard iboost. Nowe funkcje będą dodawane do soundbaru za pośrednictwem WiFi i aktualizacjiaplikacji.

Soundbar AMBEO dostępny jest w sprzedaży w katalogowej cenie detalicznej 10499 zł.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)