Sennheiser zaprasza na Audio Video Show 2019. Pokaże słuchawki i soundbar

Sennheiser zaprasza na Audio Video Show 2019. Pokaże słuchawki i soundbar

Sennheiser zaprasza na targi Audio Video Show 2019, fot. materiały prasowe
Sennheiser zaprasza na targi Audio Video Show 2019, fot. materiały prasowe
Redakcja
05.11.2019 16:25

Sennheiser zaprasza na wystawę Audio Video Show 2019, która rozpocznie się 8 listopadana Stadionie Narodowym w Warszawie. Zaprezentowane zostaną wówczas dwa urządzenia: soundbarSennheiser AMBEO oraz słuchawki MOMENTUM.

Wzorem lat ubiegłych, także w tym roku, niemiecki producent znany z profesjonalnychrozwiązań audio przygotuje swoją ekspozycję w dwóch pomieszczeniach. Sala Kinowa zpierwszym w historii firmy soundbarem zapewniającym niesamowity dźwięk 3D – znajdziesię w Sali 101 Sky Box. Tu goście będą mogli poznać wizję domowej rozrywki przyszłości izapoznać się z produktem wykraczającym poza standardowe rozwiązania konkurencji.

Obraz

Soundbar AMBEO jest wyposażony w 13 głośników klasy high-end i najnowszą technologięwirtualizacji dźwięku, co pozwala osiągnąć efektowne brzmienie 5.1.4 bez rozbudowanegosystemu kina domowego. Sprzęt jest kompatybilny z Dolby Atmos, MPEG-H i DTS: X.

Obraz

Druga przestrzeń, oferująca przekrojowe spojrzenie na bogatą ofertę słuchawkową, będziemieścić się obok, w Sali Symfonia 1. Tu Sennheiser po raz pierwszy w Polsce zaprezentujepubliczności najnowsze bezprzewodowe słuchawki MOMENTUM Wireless. Ponadto wramach odsłuchu, w specjalnie przygotowanej na tę okazję strefie Hi-Fi, będzie możnaprzetestować pierwsze zamknięte audiofilskie HD 820 czy legendarne HD 800S w parze zewzmacniaczem HDV 820.

Podczas targów dostępne będą także urządzeniabezprzewodowe, w tym MOMENTUM True Wireless – pierwsze prawdziwie bezprzewodowesłuchawki w ofercie Sennheisera. Tutaj też miłośnicy wirtualnej rozrywki będą mogliprzetestować premierowo do tej pory niedostępne w Polsce bezprzewodowe słuchawkigamingowe GSP 670 i GSP 370 oraz poznają bliżej profesjonalny sprzęt dla graczy GSP600, GSP 500 i GSP 550.

Obraz

Na stoiskach Sennheiser będzie można nie tylko przetestować znakomite akcesoria,otrzymać szczegółowe informacje na temat poszczególnych produktów, lecz takżeskonsultować się z doświadczonymi przedstawicielami firmy w kwestii doboru słuchawek ibezpiecznego ich użytkowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)