AndroidRozrywka i hobbyAplikacje dla miłośników filmu i serialiSeriesGuide
SeriesGuide ikona

SeriesGuide

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SeriesGuide to aplikacja dla miłośników filmów i seriali. Pozwala stworzyć bazę wiedzy o już obejrzanych tytułach i tych przeznaczonych do obejrzenia, a także znaleźć nowe warte uwagi tytuły.

Na początku warto zaznaczyć, że SeriesGuide nie służy do oglądania materiałów wideo, a jedynie porządkowania ich. Aplikacja pozwala sprawdzić, czy dany serial lub film ma trailer, a jeśli tak, to wyświetli go na YouTube.

Jakie możliwości znajdziemy w SeriesGuide? Możemy przeszukiwać bazę filmów i seriali, która jest całkiem pokaźna. Filmy oraz seriale są opisane, opatrzone dużymi zdjęciami, zawierają też przydatne informacje (np. o obsadzie aktorskiej) i pozwalają wyszukać dodatkowe wiadomości w innych serwisach internetowych poświęconych filmom lub serialom. Każdy tytuł możemy niejako odłożyć na później (np. do obejrzenia), zaznaczyć go jako właśnie oglądany lub już obejrzany. Serialom i filmom w programie poświęcone są osobne kategorie w wysuwanym menu, dzięki czemu w dodanych przez użytkownika informacjach panuje porządek. Niektóre tytuły są też opatrzone informacją o tym, kiedy zostanie wyemitowany następny odcinek. Informacje na ten temat są dostępne w kategorii "Nadchodzące". SeriesGuide pozwala też grupować seriale i filmy na listach, np. ulubionych. To też pozwala ułatwia porządkowanie informacji i usprawnia poruszanie się po aplikacji. Listę opcji dostępnych w aplikacji uzupełnia możliwość zalogowania się do konta w usłudze Trakt. To pozwoli komentować dane seriale oraz filmy, a także wystawiać oceny oglądanym materiałom.

Aplikacja posiada funkcje dostępne tylko w wersji PRO. Można ją kupić, płacąc jednorazowo 22 zł albo przetestować, wtedy zapłacimy 7 zł. W wersji PRO znajdziemy opcję wyświetlania przypomnień o zbliżającej się premierze nowego odcinka lubianego serialu, możliwość zmiany motywu graficznego aplikacji (na jasny lub ciemny), dodatkowe opcje konfiguracji widżetu, a także możliwość tworzenia skrótów do poszczególnych seriali oraz filmów na ekranie głównym urządzenia.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentUwe Trottmann
Liczba pobrań294
Data aktualizacji20 sie 2023
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
SeriesGuide ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)