Serwer w małej organizacji - jaki powinien być? Podpowiedzcie, podzielimy się wynikami!

Serwer w małej organizacji - jaki powinien być? Podpowiedzcie, podzielimy się wynikami!

Serwer w małej organizacji - jaki powinien być? Podpowiedzcie, podzielimy się wynikami!
03.06.2019 09:24, aktualizacja: 04.06.2019 22:31

Pracujesz w małej lub średniej firmie? Powiedz nam, jak wygląda Twoja obecna infrastruktura IT i jak chciałbyś, żeby wyglądała, gdyby pozbawić ją ograniczeń. Chcielibyśmy sprawdzić, jak wyglądają realia oraz marzenia polskich organizacji, w których pracuje niewiele osób. Nasza redakcja też była kiedyś taką organizacją i wiemy, z jak wieloma problemami borykają się małe firmy. Wiemy, co to znaczy trzymać serwer pod biurkiem i trzymać kciuki za UPS'a, kiedy brakuje prądu. Chcielibyśmy dowiedzieć się, jakie są Wasze doświadczenia, połączyć je z naszymi i może otworzyć oczy na jakieś nowe, kreatywne rozwiązania.

Co zyskacie wypełniając ankietę? Jak zwykle, podzielimy się z Wami wynikami, które ubierzemy w fajną infografikę. Dzięki temu dowiecie się, czy Wasze środowisko pracy, problemy i plany na przyszłość odbiegają jakoś znacząco od innych, podobnych do Waszej organizacji. Ankieta jest całkowicie anonimowa, wyniki zostaną obrobione przez naszą redakcję i postaramy się dostarczyć garść ciekawych wniosków.

Część pytań to pytania otwarte i liczymy na Waszą kreatywność - jeśli korzystacie z ciekawych rozwiązań i chcielibyście podpowiedzieć je innym, zróbcie to. Na te odpowiedzi zwrócimy szczególną uwagę analizując wyniki.

Ładuję...

(_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['nc', 'false']); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['cmp', false]); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['hit', 'gde-default', 'bPo6scL7Zv0sVefh_ekhHLeOHZbYS3run4L0Ohn3uAf.v7', 'pljhgwqnoj', 'nezyeyxkqixtdzkqrteqxmkaztpc'], ['viewable', 'gde-default', 'bPo6scL7Zv0sVefh_ekhHLeOHZbYS3run4L0Ohn3uAf.v7', 'mmqnjtksye', '_gde_isndwl_mmqnjtksye']);

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (43)