WindowsInternet i komunikacjaKlienty poczty e-mailShift
Shift ikona

Shift8.0.51.489

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Shift to wieloplatformowa aplikacja, dająca łatwy dostęp do usług webowych firmy Google - poczty Gmail, Kalendarza oraz Dysku Google, a to wszystko bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej.

Podstawowym składnikiem narzędzia jest klient pocztowy do obsługi naszego konta Gmail, który oferuje identyczne możliwości co jego webowy odpowiednik. Z jego poziomu odczytamy pocztę, odpowiemy na wybrane wiadomości, stworzymy nowe korespondencje i dołączymy do nich dowolne załączniki. Kolejna funkcja aplikacji Shift to obsługa kalendarza Google, dająca dostęp do wszelakich informacji, terminów i wydarzeń gromadzonych np. za pośrednictwem smartfona. Nie zabrakło także możliwości zarządzania plikami zapisanymi w obrębie usługi Dysk Google.

To jednak nie koniec możliwości jakie daje to z pozoru proste i niewielkie narzędzie. Użytkownicy, którzy zdecydują się na zakup wersji komercyjnej aplikacji uzyskają dostęp do innych rozwiązań webowych firmy Google (edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, aplikacja do tworzenia prezentacji, serwis YouTube, komunikator Hangouts, AdSence itp.). Ponadto specjalnie dla nich twórcy przygotowali również bogaty zestaw rozszerzeń wzbogacających aplikację o nowe funkcje - np. obsługę Dropboksa itp.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań252
Data aktualizacji16 wrz 2022
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Shift ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)