WindowsGrySportoweShot-Online

Shot-Online

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

To gra sportowa poświęcona dyscyplinie jaką jest golf. Utrzymana jest w konwencji RPG (Role-playing game), gdzie rywalizacja następuje w sieci Internet na specjalnie wyznaczonych do tego celu serwerach.

Jednakże Shot-Online to nie tylko zwykła gra sportowa online. Jest ona zarówno bardzo dokładnym symulatorem golfa (przy zachowaniu większości aspektów tej dyscypliny) jak również dobrym treningiem do innych gier RPG, ponieważ wymaga od gracza wysokiego stopnia umiejętności podejmowania właściwych decyzji, dostosowania się do panujących warunków, a zarazem zdolności poprowadzenia rozgrywki według własnego, ustalonego scenariusza i w efekcie końcowym osiągnięcia zamierzonego celu.

W Shot-Online jest nim zakończenie rozgrywek na jak najwyższym stopniu zaawansowania jeśli chodzi o umiejętności gry w golfa przy jednoczesnym członkostwie w jak najwyżej klasyfikowanym klubie sportowym.

Uwaga!

  • Instalator Shot-Online po uruchomieniu pobierze potrzebne do zabawy pliki.

Minimalne wymagania sprzętowe: Procesor - Pentium III 450MHz Pamięć - 128MB RAM Wolne miejsce na dysku - 500MB Karta grafiki - 32MB z akceleratorem

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań6 655
Data aktualizacji11 lut 2013
Rozmiar pliku2.27 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)