Sieciowy S.T.A.L.K.E.R. już dla każdego — sprawdź Survarium z kontem Premium

Sieciowy S.T.A.L.K.E.R. już dla każdego — sprawdź Survarium z kontem Premium

Sieciowy S.T.A.L.K.E.R. już dla każdego — sprawdź Survarium z kontem Premium
28.11.2014 11:51, aktualizacja: 01.12.2014 09:52

Projekt S.T.A.L.K.E.R. 2 poleciał do kosza, ale to nie oznacza, że należało zapomnieć o szwendaniu się po napromieniowanych terenach pełnych mutantów. Odpowiedzialni za pierwowzór twórcy, skupieni obecnie w nowym studiu Vostok Games, szykowali w końcu sieciowe MMO dla wielbicieli takich klimatów. Darmowe Survarium sprawdzić może już każdy w Polsce. Co ciekawe, ta bezpłatna gra oferuje dedykowane wsparcie dla rodaków.

The first battle / Первый бой

Produkt wyszedł z bety i zaprasza do zabawy wszystkich zainteresowanych. W świecie zniszczonym przez ludzi, w którym natura w końcu odebrała, co swoje, ocaleni walczą o przetrwanie. Podzieleni na grupy gracze rywalizują ze sobą w nieprzychylnym dla nich środowisku. Wraz z postępami awansują swoich bohaterów na wyższe poziomy, zyskują pieniądze, a co za tym idzie lepsze wyposażenie. Wszystko to w przepięknej, specjalnie zrujnowanej oprawie graficznej, której nie powstydziłby się żaden komercyjny tytuł FPP.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Możliwe, że zetknęliście się z pudełkowym wydaniem produktu, ale chodzi tutaj tylko o pakiet kupowanych za pieniądze dodatków. Tak jak większość projektów w modelu Free-2-Play, dzieło korzysta z systemu mikrotransakcji, żeby móc utrzymać serwery i dalej się rozwijać. Plany są ambitne, bo w niedalekiej przyszłości doczekać się mamy misji dla samotników, a także takich wypełnianych w trybie współpracy, zaś całość ma być regularnie aktualizowana. Nie należy się więc krzywić na płatne konta Premium.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Zwłaszcza, że z okazji otwarcia Survarium mamy dla naszych czytelników mały

Konkurs!

Do rozlosowania jest 5 kluczy dających okazję do wypróbowania konta Premium przez trzy miesiące oraz 2 tysiące złota na dobry początek. Co należy zrobić, by wziąć udział w losowaniu? Wystarczy posiadać konto w portalu dobreprogramy i skomentować poniżej materiał do końca weekendu. Losowanie odbędzie się 1 grudnia, a wyłonione osoby znajdą klucze w swoich profilach. Uwaga: klucze do wykorzystania są tylko z nowymi kontami gry. Kod promocyjny należy podać w odpowiednim polu przy rejestracji.

Aktualizacja, 01.12.2014 09:30

Wśród szczęśliwców, którzy otrzymają od nas kody promocyjne do wykorzystania przy rejestracji nowych kont w grze Survarium znaleźli się (alfabetycznie): Dragonk, king861, moh3r, przestrzeń_wewnątrzczaszkowa oraz Rasoir. Gratulujemy! Kody powinny pojawić się w Waszych profilach do końca dzisiejszego dnia.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (138)