AndroidGryStrategiczneSimCity BuildIt
SimCity BuildIt ikona

SimCity BuildIt1.55.1.125260

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SimCity BuildIt to nowoczesne, mobile wydanie kultowej gry strategiczno-ekonomicznej. Tytuł ten pozwala nam wcielić się w rolę burmistrza nowo powstającego miasta i przemienić je w metropolię.

Główny trzon rozgrywki nie zmienił się od lat. Naszym zadaniem jest taki rozwój, aby zapewnić sobie stały dopływ do środków, dzięki którym będziemy mogli ulepszać i rozbudowywać miasto, przy okazji dbając o zadowolenie jego mieszkańców. Różnice tkwią w warstwie ekonomicznej gry.

Nie odbiega ona niczym od innych tytułów mobilnych z tego gatunku. Opiera się na produkcji surowców, które do powstania wymagają czasu. Im dalej w grze tym więcej czekamy na stworzenie niezbędnych części i ulepszeń. Oczywiście możemy też za wszystko zapłacić dokupując środki za pomocą prawdziwych pieniędzy. Aby zbieranie materiałów nie było zbyt łatwe, w grze napotkamy także na limity miejsc oraz kolejek, za dodatkowe trzeba również zapłacić.

Pomimo tych utrudnień i złej marki EA Games jeżeli chodzi o darmowe gry mobilne SimCity BuildIt przedstawia się zadziwiająco ciekawie. Mikropłatności są odczuwalne, ale nie tak mocno jak w innych tytułach. Ściana która zniechęca do darmowego grania trafia się dopiero w późniejszych etapach gry. Nie zabrakło także elementów społecznościowych wraz z odwiedzaniem miast naszych znajomych.

SimCity BuildIt względem swoich komputerowych poprzedników posiada ograniczoną warstwę ekonomiczno-społeczną. Nie znajdziemy tu szczegółowych statystyk naszego miasta. Pomimo swoich wad gra warta jest uwagi, zwłaszcza jeżeli taki model rozgrywki Was nie odstrasza.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 316
Data aktualizacji28 maj 2024
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
SimCity BuildIt ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)