Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    X

Szybka kopia dysku

W kolejnym moim krótkim wpisie chciałbym opisać jak szybko i łatwo można zrobić kopie np. partycji systemowej i w razie potrzeby również szybko i łatwo odtworzyć do wcześniejszego stanu.

EASEUS Todo Backup BETA 2.0 jest darmowym programem za pomocą, którego możemy w bardzo szybki sposób stworzyć kopie całego dysku twardego lub wybranych partycji, a następnie w razie potrzeby łatwo przywrócić. Dodatkowo mamy możliwość sklonowania dysku twardego w przypadku np. wymiany dysku w komputerze bez ponownej reinstalacji systemu, wgrywania programów, dokumentów itp. Pozostałe przydatne funkcje programu to: kopie pojedynczych katalogów, plików, sprawdzenie poprawności wykonanych kopii. Następną najważniejszą opcją programu jest tworzenie bootowalnego CD/DVD lub USB na bazie LiveLinux. W przypadku awarii systemu możemy szybko i łatwo przywrócić dysk lub partycję do wcześniejszego stanu.

Oceniając program to mogę z czystym sumieniem polecić go każdemu, kto lubi mieć porządek na dysku. Moja partycja systemowa jest zawsze OK i nie ma potrzeby, reinstalować systemu.

r   e   k   l   a   m   a

 

Komentarze