WindowsGrySportoweSkoki narciarskie 2004

Skoki narciarskie 2004

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Skoki narciarskie 2004 to gra sportowa, która została wydana w ramach inicjatywy Dobra GRA w idealnym momencie. Produkcja zadebiutowała na rynku w czasach świetności Adama Małysza, więc cieszyła się ogromnym zainteresowaniem niemal wszystkich Polaków.

Konkurencja dla kultowego DSJ

W odróżnieniu od bijącego rekordy popularności w naszym kraju Deluxe Ski Jump, które oferowało jedynie dwuwymiarową oprawę wizualną, w Skokach narciarskich 2004 otrzymaliśmy pełne 3D. Mogliśmy obserwować skoczka z perspektywy trzeciej osoby, ale na tym nie koniec, bo autorzy zadbali o wysokiej jakości (jak na tamte czasy, rzecz jasna) grafikę, która dziś oczywiście nie budzi zachwytu.

Bądź jak Adam Małysz!

Przed rozpoczęciem właściwych zawodów w Skokach narciarskich 2004 przejdziemy samouczek wyjaśniający poszczególne etapy oddawania skoku: od momentu odepchnięcia się od belki, przez zjazd, wybicie z progu, lot i lądowanie (najlepiej z telemarkiem). Nie oznacza to jednak, że gra jest bardzo skomplikowana, bo twórcy przygotowali tryb zręcznościowy przeznaczony dla mniej wymagających użytkowników.

Dla jednego i wielu graczy

Skoki narciarskie 2004 w momencie swojej premiery oferowały tryb multiplayer zarówno przez internet, jak i lokalnie. Dzisiaj ten pierwszy wariant na pewno nie jest dostępny, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by spróbować swoich sił w rywalizacji z innym graczem na jednym ekranie monitora.

Najważniejsze cechy:

  • gra sportowa traktująca o skokach narciarskich
  • tryb realistyczny i zręcznościowy
  • rozbudowany samouczek
  • kariera dla jednego gracza
  • opcja zabawy w lokalnym trybie multiplayer

Wymagania sprzętowe gry Skoki Narciarskie 2004:

  • procesor Intel Pentium III 800 MHz
  • 128 MB RAM
  • karta graficzna 64 MB VRAM z akceleratorem 3D zgodnym z DirectX
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentDobra Gra
Liczba pobrań1 618
Data aktualizacji10 sie 2020
Rozmiar pliku80.17 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)