Skradzione Pojazdy:Car Patrol ikona

Skradzione Pojazdy:Car Patrol1.54

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Skradzione Pojazdy:Car Patrol to aplikacja, dzięki której można przesłać w świat informacje o skradzionym samochodzie i sprawdzić, czy w naszej okolicy nie znajduje się ukradzione auto. Program pozwala również przypilnować terminu opłacenia ubezpieczenia OC i przeglądu technicznego, można w nim również zapisać liczbę otrzymanych punktów karnych.

Aby skorzystać z możliwości programu, należy założyć konto. Do tego celu użyć można tylko adresu e-mail. Po zarejestrowaniu się, możemy dodać profil naszego auta, a także informacje o dacie płatności OC oraz ostatniego przeglądu technicznego. Mając te informacje, program wyśle przypomnienie o zbliżającym się terminie płatności lub kolejnego przeglądu. Z kolei informacje szczegółowe o naszym samochodzie będą przydatne, gdy zostanie on skradziony. W programie możemy też zapisać informację o tym, jaką liczbą punktów karnych zostaliśmy dotychczas ukarani.

W aplikacji możemy też przeglądać listę przesłanych zgłoszeń o skradzionych autach lub tablicach rejestracyjnych. Program ma wbudowany moduł, za pomocą którego szybko wyślemy informację, gdy zauważymy dany samochód lub tablice - wraz z mapą (bazującą na Mapach Google) wskazującą miejsce odkrycia. Moduł zgłoszeniowy zawiera też skrót do wykonania połączenia na numer telefonu policji.

Program pozwala też szybko zgłosić kradzież. Wystarczy wskazać miejsce, czas i datę zdarzenia, numer rejestracyjny wozu, zdjęcia i jego cechy charakterystyczne, a także miejsce kradzieży. Wtedy informacja o zdarzeniu zostanie rozesłana do członków społeczności Car Patrol.

W aplikacji znajdziemy moduł mikropłatności, za pomocą którego możemy opłacić specjalną naklejkę wyróżniającą członka społeczności Car Patrol. Jej wartość to ok. 10 zł, a użytkownicy z kontem premium mogą edytować treść ogłoszenia o kradzieży auta, dodać do pięciu fotografii pojazdu, zyskają też dodatkowy zasięg powiadomienia o skradzionym samochodzie (wysyłanym do osób w promieniu 100 km, a nie - jak w wersji bezpłatnej - 20 km). Informacje przesłane przez posiadaczy naklejki są też dodatkowo wyróżniane w społeczności.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
ProducentCarPatrol
Liczba pobrań118
Data aktualizacji21 mar 2017
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Skradzione Pojazdy:Car Patrol ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)