AndroidGryAkcja i strzelankiSkyLand
SkyLand ikona

SkyLand6.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SkyLand to gra, którą można śmiało określić mianem dwuwymiarowego Minecrafta.

SkyLand przypomina Minecrafta nie tylko ze względu na mechanikę, ale także interfejs użytkownika. Przed rozpoczęciem swojej przygody możemy wybrać jeden z dwóch wariantów rozgrywki (kreatywny lub przetrwanie), tak samo jak w grze, którą inspirowali się autorzy SkyLand. Warto również wspomnieć, że akcja toczy się zarówno w dzień, jak i pod osłoną nocy.

W trakcie zabawy ze SkyLand niejednokrotnie musimy wykazać się pomysłowością, bowiem tytuł oferuje mnóstwo swobody. Możemy więc niszczyć rozmaite elementy otoczenia, by na ich miejscu postawić zupełnie nowe, a także modyfikować gotowe już obiekty, korzystając z bogatego ekwipunku, w którym dostępne są różnego rodzaju narzędzia i rodzaje broni, a także wszelakiej maści surowce. Twórcy zadbali także o system craftingu pozwalający na tworzenie zupełnie nowych rzeczy.

W tym klonie znanej produkcji studia Mojang zastosowano model biznesowy free-to-play, dzięki czemu SkyLand możemy pobrać zupełnie za darmo, ale mimo to podczas rozgrywki natkniemy się na mikropłatności i reklamy.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentTheRefik
Liczba pobrań66
Data aktualizacji24 lut 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
SkyLand ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)