Skype Lite – wypróbuj odchudzoną wersję komunikatora na Androida

Skype Lite – wypróbuj odchudzoną wersję komunikatora na Androida

Skype Lite – wypróbuj odchudzoną wersję komunikatora na Androida
22.02.2017 12:33

Obok mody na coraz bardziej rozbudowane mobilne komunikatory, posiadające często masę zbędnych funkcji, pojawił się trend na wydawanie ich lżejszych wersji, często określanych jako Lite. Na taki ruch zdecydował się Microsoft i stworzył Skype Lite, odchudzoną edycję, która właśnie oficjalnie wydana została w Indiach. W Google Play dla Polski jej nie ma, ale nie szkodzi, już dziś możecie ją pobrać u nas.

Skype Lite został udostępniony na urządzenia z Androidem i ma służyć do komunikacji w miejscach, gdzie łączność z siecią jest ograniczona. Aplikacja zajmuje tylko 13 MB miejsca i nie została jakoś drastycznie obcięta z funkcjonalności. Oprócz wspierania dziewięciu języków regionalnych, odchudzony Skype obsługuje czatboty, pozwala na czytanie i odpowiadanie na SMS-y, a także został wyposażony w narzędzia do śledzenia transmisji danych.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Aplikacja oferuje oczywiście rozmowy wideo, mamy także dostęp do udostępniania zdjęć, wysłania naklejek czy plików.Dzięki czatbotom w Skype Lite, można sprawdzić chociażby wyniki meczu, bez potrzeby wchodzenia na serwisy sportowe. Dzięki temu użytkownicy powinni zaoszczędzić transfer. Z poziomu aplikacji będzie można korzystać także z czatbota szukającego ciekawych ofert podróży. Microsoft otworzył platformę Skype Bot dla programistów, a więc możemy spodziewać się kolejnych, rozbudowanych chatbotów.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Skype Lite korzysta z India Stack, czyli interfejsów API, które pozwalają rządowi i firmom uczynić ich usługi bezpiecznymi dla mieszkańców Indii. Aplikacja pojawiła się już w Google Play, ale posiada ograniczenia regionalne i oficjalnie nie jest dostępna dla Polski.

Nie powinno to jednak przeszkadzać w korzystaniu ze Skype Lite w naszym kraju. Wersja dostępna w naszej bazie oprogramowania jest po angielsku, więc nie musicie znać alfabetu devanagari. Działa bezbłędnie, szybko i sprawnie, można prowadzić zarówno rozmowy głosowe, jak i wideo. Zapraszamy do jej pobrania i testowania.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (38)