Slack, ukochany komunikator pracujących zdalnie, po latach próśb dostanie ciemny motyw

Slack, ukochany komunikator pracujących zdalnie, po latach próśb dostanie ciemny motyw
Slack, ukochany komunikator pracujących zdalnie, po latach próśb dostanie ciemny motyw

11.03.2019 13:23

Do listy aplikacji, które dostały ciemny lub „nocny” motyw, dołączy niebawem ulubiony komunikator pracowników wielu firm. Slack uruchomił testy ciemnych wersji swojej aplikacji mobilnej. Ciemny motyw to jedna z bardziej wyczekiwanych przez społeczność nowości w komunikatorze.

Jak wygląda ciemny Slack?

Ciemny motyw dla Slacka zapowiada się dość prosto. Nie powinien w ogóle różnić się od tego, ja komunikator dla zespołów wygląda obecnie. W przeciwieństwie do trybu nocnego Facebook Messengera Slack w ciemnej wersji nie będzie zupełnie czarny. Zdominuje go ciemna szarość, pozostałe kolory prawdopodobnie nie zostaną zmienione.

Obraz

Lepiej prezentujący wygląd ciemnego Slacka zrzut ekranu możecie zobaczyć na Twitterze.

Na Androidzie już nie ma miejsca dla testerów

Ciemnego Slacka można już testować. Użytkownicy iOS-a mogą zapisać się do testów i poczekać aż otrzymają zaproszenie. Po tym można zmienić wygląd swojej aplikacji na ciemny w menu. Zmiana jest mile widziana, gdyż iOS 13 ma wprowadzić na iPhone'ach ciemny interfejs dla całego systemu, a Slack jest w czołówce najpopularniejszych aplikacji.

Obraz

Na Androidzie nie jest tak łatwo. Strona testów w Google Play informuje, że zabrakło wolnych miejsc i więcej testerów nie uzyska dostępu do aplikacji.

Co z desktopem? Na razie nie ma informacji na ten temat, ale użytkownicy Slacka mają swoje sposoby, by korzystać z komunikatora z inną skórką, więc prawdopodobnie sprawa nie jest tak pilna, jak w przypadku iOS-a.

Slack jest komunikatorem darmowym, ale zespół może płacić abonament, by uzyskać więcej możliwości. Aplikacje są dostępne w naszej bazie dla Androida, iOS-a, Windowsa i macOS-a

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (35)