iOSPersonalizacjaKlawiaturySlash Keyboard
Slash Keyboard ikona

Slash Keyboard2.5.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Slash Keyboard to alternatywna klawiatura, która ułatwia udostępnianie treści z innych aplikacji bez konieczności przełączania między poszczególnymi programami. Program wspiera język polski i jest dostępny zarówno na iPadach, jak też na iPhone'ach.

Po zainstalowaniu aplikacji Slash Keyboard, przechodzimy standardową niejako procedurę. Program prosi nas, abyśmy ustawili go jako narzędzie do wpisywania tekstu, a po dokonaniu stosownych zmian w ustawieniach urządzenia jest gotowy do pracy.

Klawiatura Slash w trakcie pisania jest bardzo podobna do standardowej. Wyróżnia ją jednak pewien detal, który stanowi o wyjątkowości tej aplikacji. To zaznaczony w odrębnym kolorze (w zależności od motywu) przycisk /, pod którym kryją się funkcje udostępniania zawarte w aplikacji Slash.

Mechanizm działania klawiatury Slash jest prosty. Opiszemy go za pomocą przykładu. Załóżmy, że piszemy SMS do znajomego i chcemy wspomnieć o fragmencie nowej piosenki Metalliki. Link do niej na Youtube wyszukamy z poziomu klawiatury, naciskając przycisk / i wybierając youtube'ową wyszukiwarkę. Slash Keyboard pozwala w podobny sposób podzielić się danymi o lokalizacji, GIF-ami z giphy.com, piosenkami ze Spotify, wpisami z naszej książki kontaktów, informacjami z Wikipedii, danymi z Map Google, lokalizacjami z serwisu Foursquare, muzyką z Souncloud, wynikami wyszukiwania w Google, artykułami z Twittera i New York Times, a także produktami dostępnymi w ofercie Amazonu.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentTapSlash
Liczba pobrań50
Data aktualizacji26 lip 2016
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Slash Keyboard ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)