Slingshot ikona

Slingshot2.1

iOSKomunikacja/społecznośćInne programy do komunikacjiSlingshot
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Slingshot to aplikacja stworzona przez twórców serwisu społecznościowego Facebook. W swoich założeniach ma być najprostszą metodą dzielenia się zdjęciami i filmami wideo wykonanymi urządzeniem mobilnym ze znajomymi. Choć aplikacja może korzystać z sieci społecznościowej, posiadanie w niej konta wcale nie jest wymagane. Logowanie do programu odbywa się poprzez podanie naszego nr. telefonu.

Tym, czym cechuje się Slingshot jest zdecydowanie prostota i wygoda obsługi. Aplikacja zawiera bardzo minimalistyczny interfejs oparty na gestach przesuwania i przyciskach, których nie można przeoczyć. Same ustawienia, do których użytkownik raczej nie musi zaglądać, zostały ukryte. Konto Facebookowe nie jest potrzebne, aplikacja weryfikuje użytkownika za pomocą wprowadzonego imienia, pseudonimu, oraz numeru telefonu. Po weryfikacji użytkownik może już korzystać z głównej funkcji aplikacji. Działanie polega na wykonaniu zdjęcia, opcjonalnym dodaniu do niego opisu i ręcznego dorysowania ciekawych elementów, oraz opublikowania. Aby zapoznawać się z materiałami od innych użytkowników, sam musi on opublikować przynajmniej jedno zdjęcie bądź film. Zdjęcie może zostać wysłane do osób z Facebooka (po połączeniu z siecią), użytkownik może także zapraszać znajomych poprzez wiadomości SMS.

Aplikacja posiada trzy opcje: standardowe zdjęcie korzystające z głównego aparatu, selfie do wykonywania autoportretów, oraz nagrywanie wideo poprzez dłuższe przytrzymanie przycisku. Opcje pozwalają na zmianę danych, włączenie i wyłączenie dźwięków i muzyki towarzyszącej użytkownikowi podczas rysowania, a także zapisywanie zdjęć do galerii. Aplikacja jest dostępna w języku angielskim.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań46
Data aktualizacji3 mar 2015
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Slingshot ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)