Słuchawki Maxwella: minimalistyczna forma, bogactwo możliwości

Słuchawki Maxwella: minimalistyczna forma, bogactwo możliwości26.05.2017 17:59
Słuchawki Maxwella: minimalistyczna forma, bogactwo możliwości
Jan Mentel

Muzyka, rozmowy telefoniczne, wygodny, dotykowy panel kontrolny, technologia Bluetooth, brak kabla, a to wszystko zamknięte w minimalistycznej formie słuchawek Ultra Slim Bluetooth, jednej z propozycji firmy Maxell. Słuchawki dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych (czarne, białe, niebieskie, różowe), więc model dla siebie odnajdą zarówno fani prostych, standardowych form, jak i ci preferujący odrobinę szaleństwa w dodatkach.

350200408922351553

Słuchawki Ultra Slim Bluetooth zostały tak zaprojektowane, aby przy nieskomplikowanym wyglądzie oraz niewielkiej wadze zapewnić pełną gamę doznań muzycznych. Dzięki 32 mm głośnikom, zabezpieczonym miękkimi poduszeczkami użytkownicy mogą liczyć na najwyższy komfort korzystania ze sprzętu.

Ultra Slim Bluetooth od Maxella pozwalają na słuchanie muzyki bezprzewodowo. Wbudowany w słuchawki mikrofon oraz dotykowy panel kontrolny sprawia, że urządzenie jest w pełni kompatybilne ze smartfonem – zarówno w trakcie słuchania muzyki (przy odtwarzaniu i zmienianiu utworów), jak i podczas rozmów telefonicznych.

350200408922548161

Cechy:

  • Ultra-cienkie słuchawki Bluetooth
  • Bezprzewodowe słuchanie muzyki
  • Wbudowany mikrofon
  • Dotykowy panel kontrolny
  • 8-10 godzin pracy na baterii

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)