bDUzakSt
Smart Launcher 5 ikona

Smart Launcher 55.5 build 042

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Smart Launcher 5 to stawiający na funkcjonalność launcher na Androida. Celem twórców jest zapewnienie wygodnej obsługi na smartfonach z dużymi wyświetlaczami. Smart Launcher 5 to także przyjemny wygląd i warty uwagi zestaw dodatkowych opcji.

bDUzakSv

Główny ekran składa się z dolnej siatki aplikacji, które dobierane są na podstawie użyteczności. Aplikacje rozmieszczone są w dwóch rzędach, tuż przy dolnym pasku. Umożliwia to wygodny dostęp na smartfonach z dużym wyświetlaczem. Domyślne rozmieszczenie aplikacji można zmienić.

Na dole umieszczona jest wyszukiwarka Smart search. Służy ona do wyszukiwania aplikacji, kontaktów i ewentualnie także treści w Internecie po wciśnięciu odpowiedniego przycisku.

Ekran aplikacji zawierający wszystkie pozycje zainstalowane na smartfonie dostępny po pociągnięciu palcem w prawo. Aplikacje na bocznym ekranie są podzielone na kategorie, sortowanie odbywa się automatycznie. Zainstalowane aplikacje przydzielane są do jednej z sześciu kategorii: komunikacja, internet, gry, media, narzędzia i ustawienia. Obsługę jedną ręką ułatwiają gesty, które zapewniają szybki dostęp do określonych akcji lub wcześniej ustalonych aplikacji.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań435
Data aktualizacji30 mar 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Smart Launcher 5 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUzakTa
bDUzakTr