Smartfony Alcatel serii 1 na CES 2019

Smartfony Alcatel serii 1 na CES 2019

Smartfony Alcatel serii 1 na CES 2019
Smartfony Alcatel serii 1 na CES 2019
Redakcja
08.01.2019 23:22

Na starcie CES 2019, TCL Communication oficjalnie prezentuje tegoroczne smartfony Alcatel serii 1. Alcatel 1X (2019) i Alcatel 1C (2019) są kontynuacjąwprowadzania w życie wizji demokratyzacji technologii, czyli dostarczania zaawansowanychrozwiązań w przystępnej cenie. Nowe wzornictwo, funkcje i oprogramowanie, a także wysokiejjakości ekrany Full View, stworzone przez TCL, sprawią, że tegoroczna seria 1 zmieni postrzeganiesmartfonów segmentu budżetowego.

“Zawsze uważaliśmy, że wysoka jakość i najnowsze rozwiązania powinny być dostępne dlawszystkich” mówi Peter Lee, General Manager Global Sales and Marketing w TCL Communication. “Zdumą pozostajemy wierni temu zobowiązaniu wobec naszych klientów, a nowe Alcatel 1X i 1Cdowodzą, że kupno nowoczesnego smartfona nie musi być uzależnione od dużych możliwościfinansowych”.

Alcatel 1X (2019) wyposażony został w, wyróżniający się w tej klasie urządzeń, ekran 5,5” (18:9) HD+IPS Full View. Wrażenia z użytkowania polepszy również wysokiej jakości wykończenie obudowy,które za sprawą przyjemnej w dotyku struktury doskonale leży w dłoni. Urządzenie wyposażonezostało w autorską technologię rozpoznawania twarzy Face Key, dzięki czemu odblokowywanieekranu jest o wiele wygodniejsze, a dane w smartfonie lepiej zabezpieczone. Face Key identyfikujeponad sto punktów twarzy, co zapewnia niezawodne działanie.

Obraz

Istotnym elementem nowego modelu są aparaty fotograficzne, które otwierają zupełnie nowemożliwości przed użytkownikami przystępnych cenowo smartfonów. Na tyle Alcatela 1X (2019)znalazły się dwa sensory – 13 Mpix i 2 Mpix. Pozwalają one w czasie rzeczywistym cyfrowo uzyskiwaćefekt bokeh. Połączenie aparatu zbierającego dane o głębi, a także zaawansowanegooprogramowania do edycji, umożliwia zmianę punktu ostrości na zdjęciu nawet po jego wykonaniu.Alcatel 1X dostępny będzie w Polsce od marca, na start w cenie sugerowanej 449 zł.

Za sprawą modelu Alcatel 1C (2019), smartfony przeznaczone rynkom rozwijającym się zacznąkojarzyć się z atrakcyjnym designem i świetnie wyglądającymi, dużymi ekranami. Smukła obudowaoraz ekran FullView 18:9 o przekątnej 5” to bezprecedensowe połączenie w segmencie smartfonów,kosztujących mniej niż 70 EUR. Dodatkowo urządzenie pokryto przeciwpoślizgową, przyjemną wdotyku fakturą, która dostępna będzie w trzech kolorach – Volcano Black, Enamel Blue oraz BlushPink.

Obraz

Alcatel 1C (2019) oparty jest na systemie Android Oreo (Go edition), za sprawą któregosmartfony o podstawowej specyfikacji działają płynnie i w pełni stabilnie. Pozwala on równieżkorzystać z popularnych aplikacji Google w wersji Go, które zaprojektowane zostały, aby zajmować,jak najmniej pamięci, działać szybko i oszczędzać transfer danych. W urządzeniu preinstalowane sąGoogle Go, Files Go, Google Maps Go, YouTube Go oraz Gmail Go. Poprawiona została równieżwydajność przeglądarki Chrome, sklepu Google Play oraz klawiatury Gboard.

Nie mogło oczywiściezabraknąć Google Assistant for Android (Go edition), za sprawą którego użytkownicy Alcatela 1C(2019) będą mogli odkryć, jak wspaniałym rozwiązaniem jest ten asystent głosowy. Dodatkowooprogramowanie aparatu wzbogacone zostało o funkcje Beautification oraz Instant Collage.

Alcatel 1C (2019) dostępny będzie na wybranych rynkach.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)