AndroidGryAkcja i strzelankiSmashy Road: Wanted
Smashy Road: Wanted ikona

Smashy Road: Wanted1.5.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Smashy Road: Wanted to prosta, ale bardzo wciągająca gra samochodowa, nawiązująca klimatem do słynnego Minecrafta. W aplikacji siadamy za kółkiem miniaturowego pojazdu i staramy się wytrwać jak najdłużej, uciekając przed policją.

To gra idealna dla osób, które szukają krótkiej, ale intensywnej rozrywki. W Smashy Road: Wanted kierujemy miniaturowym autem (pierwotnie pick-upem, później możemy dokupić kolejne wozy), jadąc przez planszę bardzo podobną do tych znanych z Minecrafta: pełną charakterystycznych kolorów i z “klockowatą” grafiką. Możemy skręcać w prawo lub w lewo, uciekając przed pościgiem policyjnym. Im dłużej walczymy, tym wyższy priorytet mają dla nas policjanci. To oznacza, że w pościg za nami ruszy więcej radiowozów, śmigłowce itp.

W Smashy Road: Wanted na graczy czekają też przeszkody terenowe. To np. piramidy, jeziora, auta - cysterny, które wybuchają przy uderzeniu i wiele innych. Każda z nich potrafi mocno utrudnić jazdę, a policjanci tylko czekają, aby wykorzystać ten moment i dokonać aresztowania.

W grze walczymy nie tylko z policją, ale też staramy się zdobywać dolary. Banknoty pomogą szybciej odblokować dostęp do nowych rodzajów aut, którymi możemy się ścigać.

Smashy Road: Wanted jest dostępna za darmo, ale wyświetla reklamy i ma mikropłatności. Za prawdziwą walutę możemy kupić nowe auta, którymi będziemy sterować.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań260
Data aktualizacji16 lip 2024
System operacyjnyAndroid 4.4 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Smashy Road: Wanted ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)