Sniper Elite V2 do jutra do pobrania za darmo ze Steam

Sniper Elite V2 do jutra do pobrania za darmo ze Steam

Sniper Elite V2 do jutra do pobrania za darmo ze Steam
04.06.2014 20:37

Kolejny tydzień, kolejna gra w wersji PC udostępniona za darmo do pobrania. Niedawno w sklepie Origin dostać można było przez chwilę bezpłatnie Battlefield 3, a teraz wojenne klimaty da się podtrzymać inwestując okrągłe zero złotych w komputerowe Sniper Elite V2 na Steam. Promocja potrwa do jutra i ma na celu zainteresowanie szerszego grona graczy serią, która niebawem doczeka się już trzeciej części. Wypada się pośpieszyć.

Sniper Elite V2 - Trailer 2 HD

Gra w ramach szybkiej akcji udostępniona została za darmo do pobrania tylko na 24 godziny. Jutro o 19:00 naszego czasu stanie się na nowo płatna. Wystarczy w trakcie trwania promocji nawet tylko dodać dzieło do swojej biblioteki cyfrowych produkcji (co oczywiście polecam zrobić), a nawet jeżeli nie zdecydujemy się od razu go pobrać, zawsze będzie na to czas potem, ponieważ nigdzie nam z listy gier już nie zniknie.

Propozycja Rebellion Games do projektów wybitnych nie należy, niemniej to i tak jedna z fajniejszych strzelanek, w których wcielaliśmy się w postać snajpera. Na szczególna uwagę zasługuje niewątpliwie efektowny system zbliżeń rentgenowskich, kiedy po oddaniu szczególnie celnego strzału kamera podąża za pociskiem w stronę celu, by ukazać jakie spustoszenie w organizmie wywołała śmiertelna kula. Można próbować silić się na zwykłą wymianę ognia z wrogiem, ale z uwagi na znaczną przewagę liczebną nieprzyjaciela lepiej gdzieś w cieniu szukać dobrego punktu do obserwacji i ostrzału.

Produkcją warto się też zainteresować z uwagi na kilka ciekawych trybów rozgrywki wieloosobowej, co przy ukazaniu akcji zza pleców postaci, a także nastawieniu się na wspólne ciche eliminowanie przeciwników, może stanowić interesującą odskocznię od standardowej wojny w ujęciu FPP. Opcje sieciowe promują współpracę graczy, więc kiedy tylko dorzucicie grę do kolekcji nie zapomnijcie wspomnieć o promocji znajomym!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (35)