Sniper Elite V2 do jutra do pobrania za darmo ze Steam

Sniper Elite V2 do jutra do pobrania za darmo ze Steam04.06.2014 20:37
Sniper Elite V2 do jutra do pobrania za darmo ze Steam

Kolejny tydzień, kolejna gra w wersji PC udostępniona za darmo do pobrania. Niedawno w sklepie Origin dostać można było przez chwilę bezpłatnie Battlefield 3, a teraz wojenne klimaty da się podtrzymać inwestując okrągłe zero złotych w komputerowe Sniper Elite V2 na Steam. Promocja potrwa do jutra i ma na celu zainteresowanie szerszego grona graczy serią, która niebawem doczeka się już trzeciej części. Wypada się pośpieszyć.

Sniper Elite V2 - Trailer 2 HD

Gra w ramach szybkiej akcji udostępniona została za darmo do pobrania tylko na 24 godziny. Jutro o 19:00 naszego czasu stanie się na nowo płatna. Wystarczy w trakcie trwania promocji nawet tylko dodać dzieło do swojej biblioteki cyfrowych produkcji (co oczywiście polecam zrobić), a nawet jeżeli nie zdecydujemy się od razu go pobrać, zawsze będzie na to czas potem, ponieważ nigdzie nam z listy gier już nie zniknie.

Propozycja Rebellion Games do projektów wybitnych nie należy, niemniej to i tak jedna z fajniejszych strzelanek, w których wcielaliśmy się w postać snajpera. Na szczególna uwagę zasługuje niewątpliwie efektowny system zbliżeń rentgenowskich, kiedy po oddaniu szczególnie celnego strzału kamera podąża za pociskiem w stronę celu, by ukazać jakie spustoszenie w organizmie wywołała śmiertelna kula. Można próbować silić się na zwykłą wymianę ognia z wrogiem, ale z uwagi na znaczną przewagę liczebną nieprzyjaciela lepiej gdzieś w cieniu szukać dobrego punktu do obserwacji i ostrzału.

Produkcją warto się też zainteresować z uwagi na kilka ciekawych trybów rozgrywki wieloosobowej, co przy ukazaniu akcji zza pleców postaci, a także nastawieniu się na wspólne ciche eliminowanie przeciwników, może stanowić interesującą odskocznię od standardowej wojny w ujęciu FPP. Opcje sieciowe promują współpracę graczy, więc kiedy tylko dorzucicie grę do kolekcji nie zapomnijcie wspomnieć o promocji znajomym!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (35)