bDYlxBVh

SoftPerfect Network Scanner8.0.1

Strona głównamacOSNarzędziaNarzędzia siecioweSoftPerfect Network Scanner
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SoftPerfect Network Scanner to darmowy i funkcjonalny skaner sieciowy, pozwalający na badanie w trybie wielowątkowym wszystkich komputerów w sieci lokalnej z wykorzystaniem protokołów IP, NetBIOS oraz SNMP.

bDYlxBVj

Z racji oferowanych funkcji program kierowany jest do administratorów sieci, jednak z powodzeniem wykorzystywany może być również przez użytkowników domowych. Umożliwia on wyszukiwanie wszystkich dostępnych w sieci komputerów, a także diagnozowanie połączeń z nimi z wykorzystaniem pakietów ICMP Echo Reply i dostarczanie szczegółowych informacji o każdym z stanowisk (adres IP, nazwa hosta, adres MAC, czas odpowiedzi oraz współdzielone zasoby).

SoftPerfect Network Scanner daje nam również możliwość montowania w systemie udostępnionych folderów, wyszukiwania otwartych portów TCP, wysyłania do innych komputerów w sieci wiadomości tekstowych (net send, msg.exe) oraz wykrywania lokalnych i zewnętrznych zakresów adresów IP. Narzędzie nie wymaga instalacji, wspiera zdalne wyłączanie/wybudzanie Wak-On-Lan komputera i pozwala na eksport wyników do plików HTML, XML, CSV i TXT.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
SoftPerfect Network Scanner 8.0.1wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań70
Data aktualizacji11 mar 2021
Rozmiar pliku9.81 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYlxBVO
bDYlxBWf