bEaufWER
SoftPerfect Network Scanner ikona

SoftPerfect Network Scanner8.0.1

Strona głównaWindowsNarzędziaNarzędzia siecioweSoftPerfect Network Scanner
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SoftPerfect Network Scanner to darmowy i funkcjonalny skaner sieciowy, pozwalający na badanie w trybie wielowątkowym wszystkich komputerów w sieci lokalnej z wykorzystaniem protokołów IP, NetBIOS oraz SNMP.

bEaufWET

Z racji oferowanych funkcji program kierowany jest do administratorów sieci, jednak z powodzeniem wykorzystywany może być również przez użytkowników domowych. Umożliwia on wyszukiwanie wszystkich dostępnych w sieci komputerów, a także diagnozowanie połączeń z nimi z wykorzystaniem pakietów ICMP Echo Reply i dostarczanie szczegółowych informacji o każdym z stanowisk (adres IP, nazwa hosta, adres MAC, czas odpowiedzi oraz współdzielone zasoby).

SoftPerfect Network Scanner daje nam również możliwość montowania w systemie udostępnionych folderów, wyszukiwania otwartych portów TCP, wysyłania do innych komputerów w sieci wiadomości tekstowych (net send, msg.exe) oraz wykrywania lokalnych i zewnętrznych zakresów adresów IP. Narzędzie nie wymaga instalacji, wspiera zdalne wyłączanie/wybudzanie Wak-On-Lan komputera i pozwala na eksport wyników do plików HTML, XML, CSV i TXT.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
SoftPerfect Network Scanner 8.0.1wersja stabilna (32/64-bit)
SoftPerfect Network Scannerwersja portable
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Liczba pobrań16 419
Data aktualizacji11 mar 2021
Rozmiar pliku7.12 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
SoftPerfect Network Scanner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEaufWFy
bEaufWFP