Sonic Jump Fever ikona

Sonic Jump Fever1.6.1

iOSGryPlatformoweSonic Jump Fever
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sonic Jump Fever to połączenie popularnego bohatera gier platformowych Sonica z gatunkiem platform jumper. Nasz niebieski jeż tym razem rozwinie swoją szybkość skacząc po kolejnych platformach.

Choć lata świetność Sonic ma już za sobą, a jego blask przygasł wraz z kolejnymi porażkami Segi, to jednak do tej pory wielu graczy darzy go sporym sentymentem. Skakanie po platformach nie jest niczym nowym na urządzeniach mobilnych, jednak Sonic idealnie wpisuje się w ten gatunek. Zawrotna szybkość oraz masa bonusów na naszej drodze to znak rozpoznawczy tej serii. W przeciwieństwie do większości gier z tego gatunku Sonic Jump Fever posiada podział na poziomy. Każda misja ma swój koniec, a kolejne przynoszą nowe wyzwania.

Choć pierwsze mogą wydawać się łatwe, to z czasem ilość elementów na planszy jest tak duża, iż trudno nad tym zapanować. Jednym słowem, stary dobry Sonic, w nowej oprawie i mechanice. W grze do wyboru mamy kilka postaci oraz sporo udoskonaleń. Jest też mikropłatność, która choć mocno osadzona to nie jest niezbędna do dobrej zabawy. Sonic Jump Fever dostępny jest za darmo.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSEGA
Liczba pobrań74
Data aktualizacji25 sty 2017
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Sonic Jump Fever ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)