SONIC RUNNERS ikona

SONIC RUNNERS2.0.3

AndroidGryZręcznościoweSONIC RUNNERS
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SONIC RUNNERS to kolejne mobilne wydanie przygód niebieskiego jeża, popularnej maskotki firmy SEGA. Tym razem jej autorzy postanowili skorzystać ze sprawdzonego gatunku runnerów, który dodatkowo nawiązuje do oryginału z 16-bitowych konsol.

Niestety przygodę z SONIC RUNNERS rozpoczynamy od pobrania sporego pakietu danych. Gra do zabawy wymaga stałego połączenia z siecią. Następnie musimy potwierdzić kilka licencji, podać swój wiek (jego wprowadzanie nie należy do wygodnych), by w końcu móc się cieszyć grą. Formalności jest zdecydowanie zbyt wiele. Zabawę w SONIC RUNNERS podzielono na misje. Jest nawet fabuła, która nie tylko wprowadza nas w świat gry, ale również prowadzi przez kolejne zadania. Jak przystało na runner nasz jeż porusza się sam. My odpowiadamy jedynie za jego skoki, dzięki którym omijamy przeszkody, zbieramy skarby i walczymy z wrogami.

Nie brakuje także mikropłatności. Za ich pomocą możemy odblokować bohaterów, ulepszenia i zdolności. Dodatkowe środki zdobędziemy także podczas zadań dziennych. Poza wspomnianym trybem fabularnym gra oferuje rankingi oraz możliwość rywalizacji ze znajomymi.

W SONIC RUNNERS zawodzi optymalizacja. Gra miewa problemy ze startem oraz płynnością co jest dodatkowo odczuwalne przy tak dynamicznej rozgrywce. Do tego irytują częste komunikaty. W Google Play znajdziemy wiele ciekawszych i bardziej przystępnych runnerów, a nowy Sonic trafi zapewne jedynie do fanów niebieskiego jeża.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSEGA
Liczba pobrań320
Data aktualizacji8 mar 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
SONIC RUNNERS ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)